نتیجه بازی پرسپولیس – تراکتور ۳ – ۰ می‌شود؟

پرسپولیس روز گذشته در یک بازی خوب تراکتور را با دوگل شکست داد تا بعد از شکست در برابر آلومینیوم اراک از نظر روحی و روانی به شرایط خوب باز گردد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، بعد از مصاف پرسپولیس – تراکتور که با حساب دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید، عنوان شد پنجره تیم پرسپولیس به دلیل شکایت رضا اسدی بسته بوده و به همین خاطر حضور بازیکنان جدید درترکیب تیم پرسپولیس غیر قانونی بوده و باید نتیجه ی این بازی ۳-۰ به سود تراکتور منظور شود.

پرس و جوی ما از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ منجر به این نتیجه شد که نتیجه بازی از سوی کمیته انضباطی تغییر نخواهد کرد. چون بازیکنان جدید بر اساس مجوز سازمان لیگ روی نیمکت تیم پرسپولیس حاضر شدند و در جریان بازی برای پرسپولیس بازی کردند.

در اینجا اگر پنجره پرسپولیس بسته بوده و بازیکنان جدید در ترکیب تیم حاضرشدند، متخلف سازمان لیگ است که کارت بازیکنان را صادر کرده است. در شرایطی نتیجه تغییر خواهد کرد که بازیکن ۴ اخطاره بوده یا برای دریافت کارت بازی بازیکن از مدارک جعلی استفاده شده است. در این دو مورد مسئولیت با باشگاه است. اما صدور مجوز از سوی سازمان لیگ برای بازیکن بدین معنی است که حضور بازیکن در ترکیب تیم قانونی است. به همین خاطر نتیجه این بازی تغییر نخواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.