خطیب جمعه تهران: فعالیت بیش از ۱۵۰۰ شبکه تلویزیونی علیه برگزاری انتخابات در ایران

خطیب جمعه تهران تصریح کرد: کل جریان ضد انقلاب و ایران با سوابق تاریک و سیاه خود در زیر پرچم کفر و استکبار جهانی، پرچم مقابله با انتخابات را در دست گرفته‌اند. بیش از ۱۵۰۰ شبکه تلویزیونی علیه برگزاری انتخابات در ایران کار می‌کنند. امروز همه دشمنان علیه انتخابات بسیج شده‌اند.

به گزارش تازه‌نیوز، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی اکبری خطیب جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه در دومین جمعه ماه مبارک شعبان حضور در نماز جمعه بسیار حائز اهمیت است، گفت: ماه شعبان، ماه آماده شدن برای ورود به ضیافت الهی است.

به نقل از مهر، وی با اشاره به فضیلت شب نیمه شعبان، ادامه داد: شب نیمه ماه معظم شعبان پس از لیله القدر از همه شب‌های دیگر با فضیلت تر است. ماه شعبان دربرگیرنده مناسبت‌های بزرگی است که میلاد مسعود اولیای خدا در این ماه رقم خورده و سراسر شادمانی است و شب بسیار بزرگ نیمه شعبان هم شبی است که خداوند بر خود واجب کرده است که سائلی را از درگاه خود رد نکند.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: امسال نیمه ماه معظم شعبان را در حالی جشن می‌گیریم که بزرگترین انقلاب اسلامی معاصر بر اساس آموزه‌های مهدویت به چهل و پنجمین سال پیروزی رسیده است.

وی با بیان اینکه در حالی نیمه شعبان را جشن می‌گیریم که کشتی مکاتبی که مدعی نجات بشریت بودند، به گل نشسته است، افزود: پرچم ولایت فقیه که عنوان نایب امام زمان را دارد، بر تارک ایران برافراشته است.

حاج علی اکبری با بیان اینکه از حضور ملت عزیزمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر می‌کنیم، بیان کرد: پس از ۲۲ بهمن خداوند بارش الهی را به مردم هدیه داد و امیدواریم در آینده هم از نعمت‌های الهی بهره مند باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم ما سزاوار هر نوع خدمتی هستند، تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن ترکیبی از حماسه و عقلانیت بود.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به انتخابات پیش رو، عنوان کرد: حضور گسترده کاندیداها و تأیید صلاحیت‌ها سبب شده مقدمات اجرایی در گام نخست انجام شده است. انتخابات و اجرای اراده مردم و دموکراسی دینی هدیه بزرگ خداوند و اسلام و اهل بیت (ع) به ملت است که امکان دست به دست شدن قدرت را فراهم می‌آورد.

وی با بیان اینکه انتخابات یکی از برترین مسوولیت‌های اجتماعی است که بر عهده ماست، افزود: انتخابات پیش رو یک آوردگاه بزرگ برای همگان است.

حاج علی اکبری تصریح کرد: کل جریان ضد انقلاب و ایران با سوابق تاریک و سیاه خود در زیر پرچم کفر و استکبار جهانی، پرچم مقابله با انتخابات را در دست گرفته اند. بیش از ۱۵۰۰ شبکه تلویزیونی علیه برگزاری انتخابات در ایران کار می‌کنند. امروز همه دشمنان علیه انتخابات بسیج شده اند.

خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: امیدواریم در جمعه آینده که جمعه وحدت نیز است، یک بار دیگر صفحه دیگری از حماسه بزرگ دشمن شکن را خلق کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.