مرگ ۲ پسر جوان در تفریح شبانه

تصادف ۲ پسر و یک دختر به مرگ پسران منجر شد و دختر جوان نیز مجروح شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، ۲ پسر و یک دختر جوان سوار بر خودروی ۲۰۶شدند تا در خیابان چرخی بزنند و به تفریح بپردازند اما تفریح آنها پایان مرگباری داشت.

به نقل از همشهری، ساعت ۲بامداد پنجشنبه سوم اسفند‌ماه به قاضی امیرحسین علیمردان، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که ۲ پسر جوان در جریان یک تصادف مرموز جانشان را از دست داده‌اند. به دستور بازپرس جنایی، تحقیقات در این‌باره آغاز شد. بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که ۲ پسر جوان به همراه دختری سوار بر خودروی پژو ۲۰۶بودند. این ۳نفر که به‌نظر می‌رسید حالت طبیعی نداشتند، در خیابان‌های شمال شرقی پایتخت با سرعت بالا در حال حرکت بودند که ناگهان در اتوبان امام علی(ع) تعادل‌شان را از دست دادند و با یک خودروی پژو ۴۰۵برخورد کردند. در این حادثه هرچند راننده ۴۰۵جان سالم به در برد و آسیب جدی ندید اما سرنشینان ۲۰۶به‌شدت آسیب دیدند.

دقایقی بعد وقتی اورژانس با تماس شاهدان در محل حادثه حضور یافت مشخص شد که ۲ پسر جوانی که سرنشین ۲۰۶بودند جان باخته‌اند، اما دختر جوان که سرنشین سوم این خودرو بود، زنده ماند که توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت. تحقیقات اولیه نشان داد که سرنشینان ۲۰۶قصد تفریح و دور دور کردن در خیابان‌ها را داشتند و با سرعت بالا در حال حرکت بودند که چنین حادثه مرگباری برایشان رقم خورد. با وجود این، تحقیقات بیشتر تا زمان بهبودی دختر جوان ادامه دارد. از سوی دیگر اجساد ۲ پسر جان باخته به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.