سناریوسازی تراکتوری‌ها در ماجرای حمله خونین صحت دارد؟

باشگاه بعثت در خصوص اتفاقات دیدار با تیم تراکتور بیانیه داد. باشگاه بعثت در خصوص اتفاقات دیدار با تیم تراکتور بیانیه داد.

به گزارش تازه‌نیوز، باشگاه بعثت کرمانشاه اعلام کرد: در حالی که ساعت ۱۳ کلیه عوامل برگزاری مسابقه اعم از نیرو‌های انتظامی، کادر درمان و آمبولانس، نماینده فدراسیون و داوران در ورزشگاه حاضر بودند تیم تبریزی با ادعای درگیری و دزدیده شدن لباس‌هایشان در خارج از استادیوم حاضر به بازی نشده و عدم امنیت خود را دلیل عدم حضورشان دانسته‌اند.

این درحالیست که هیچ سندی مبنی بر ادعای مطروحه ارائه نشده و بر اساس تصاویر موجود و مستند اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده و این بازی‌های رسانه‌ای صرفا جهت توجیه عدم حضورشان بوده است.

در ضمن طبق صورتجلسه رسمی نماینده فدراسیون تمام اتفاقات مطرح شده توسط تیم تراکتور فقط در حد ادعا بوده و هیچ سندی ارائه نشده و امنیت حاضرین در ورزشگاه و استادیوم به بالاترین شکل ممکن فراهم گردیده است

قابل ذکر است نتیجه این دیدار در شرایط جدول بسیار تاثیر گذار بود و این ترفند‌های برای فرار از رقابت در مستطیل سبز است و گرنه کرمانشاه و مردمش همواره در مهمان‌نوازی شهره بوده و قطعا این بازی‌های رسانه‌ای ناجوانمردانه سناریویی بیش نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.