افشای راز قتل هولناک دی جی معروف

مرد مراکشی یک دی‌جی سرشناس اتریشی را در جزیره کو‌فانگان در تایلند به قتل رسانده است.

به گزارش تازه‌نیوز، مرد مراکشی به‌خاطر قتل وحشیانه یک دی‌جی سرشناس اتریشی در جزیره کو‌فانگان در تایلند مجرم شناخته شد.

به نقل از همشهری، روز جمعه گذشته انس رکیب، ۳۷ساله اهل مراکش به همراه دوستانش تصمیم گرفتند برای شرکت در یک مهمانی به جزیره کوفانگان در تایلند بروند. آنها ۱۰نفر بودند و برگزار‌کننده مهمانی دوست صمیمی انس به نام مکس هارتل، ۴۲ساله بود؛ یک دی‌جی معروف اتریشی که با خرید خانه‌ای در جزیره کوفانگان، از آنجا برای برگزاری مهمانی‌های خصوصی استفاده می‌کرد.

انس و دوستانش راهی جزیره شدند و مهمانی شروع شد اما انگار قرار نبود این مهمانی روند طبیعی خود را طی کند، چرا که اتفاقی هولناک، آن را به یک فاجعه تبدیل کرد. مدتی از مهمانی گذشته بود که انس و مکس هارتل(دی‌جی معروف) با هم درگیر شدند.

این دو دوست ابتدا چندبار درباره مسائل مختلف دچار اختلاف‌نظرهای شدید شدند. حتی به‌گفته یکی از افراد حاضر در مهمانی، این اختلاف نظرها نشان‌دهنده وقوع یک دعوای شدید بود.

در یکی از این بحث‌ها، انس مراکشی به قدری از دست دوستش مکس عصبانی شد که به‌سوی خودرو‌اش رفت و اسلحه‌ای را که همراه خود به خانه مکس آورده بود، بیرون کشید‌ و به‌سوی این دی‌جی معروف نشانه رفت و در مقابل چشمان متعجب مهمانان او را گلوله باران کرد و سپس از صحنه گریخت.

مهمانان، پلیس را در جریان قرار دادند و مکس به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر شدت جراحاتی که دیده بود، دقایقی پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد.

به‌دنبال قتل دی‌جی معروف اتریشی، پلیس اقدامات خود برای دستگیری قاتل را آغاز کرد و بعد از چندین ساعت توانست با استفاده از یک مخبر محلی مخفیگاه انس را پیدا و او را دستگیر کند.

این جوان مراکشی بعد از دستگیری به قتل دوستش اعتراف کرد. او مدعی شد که بر سر اختلاف نظر شخصی با دی‌جی معروف بحث‌اش شده و چنان از دست او عصبانی شده که وی را به رگبار بسته است. با اعترافات جوان جنایتکار، وی از سوی دادگاه مجرم شناخته شده و در بازداشت به سر می‌برد تا به‌زودی جلسه محاکمه او آغاز شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.