فرمانده سپاه: امنیت، خط قرمز ما است؛ درباره آن، با هیچ‌کس و هیچ جریان و قدرتی، شوخی و تعارف نداریم

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امنیت، یکی از مهمترین ارکان حیاتی، خط قرمز و محور وحدت ما به شمار می‌آید و درباره آن کاملا حساس هستیم و از هیچ اقدامی برای صیانت و پاسداری از آن دریغ نمی‌کنیم و درباره آن، با هیچ‌کس و هیچ جریان و قدرتی، شوخی و تعارف نداریم.

به گزارش تازه‌نیوز، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در گردهمایی فصلی با سران طوایف، مولوی‌ها و ریش‌سفیدان استان سیستان و بلوچستان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای قدس در زاهدان، گفت: امنیت، اساس آرامش و توسعه و پیشرفت و زیر بنای زندگی و فعالیت است و از همین رو دشمن برای سلب و آسیب زدن به آن، سرمایه گذاری زیادی کرده است.

به نقل از ایسنا، بخش هایی از اظهارات سردار پاکپور را در ادامه می خوانید:

  • امنیت، یکی از مهمترین ارکان حیاتی، خط قرمز و محور وحدت ما به شمار می‌آید و درباره آن کاملا حساس هستیم و از هیچ اقدامی برای صیانت و پاسداری از آن دریغ نمی کنیم و درباره آن، با هیچ‌کس و هیچ جریان و قدرتی، شوخی و تعارف نداریم.
  • دشمن همه تلاش خود را بکار می‌گیرد تا با بعضی از اقدامات کور، امنیت منطقه را دچار چالش کند و آرامش و آسایش مردم را بر هم زند که استخدام و اجاره کردن عناصر و آدم‌های معلوم الحال و ایجاد و پشتیبانی از گروهک های تروریستی نیابتی در چارچوب همین اقدامات دنبال می‌شود.
  • توسعه در سایه امنیت به دست می‌آید و مهم‌ترین عامل جلوگیری از توسعه، ایجاد ناامنی است که دشمنان همیشه این موضوع را دنبال می‌کنند تا در منطقه توسعه‌ای صورت نگیرد.
  • حضور آگاهانه، هوشمندانه و حداکثری مردم در انتخابات، ضامن رشد و پیشرفت و تحکیم امنیت و ناکامی دشمن است. از همین رو هر گام و تلاشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گامی ارزشمند برای افزایش و تحکیم امنیت نیز به شمار می‌آید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.