سارق بعد از آزار سیاه زن باردار او را کشت!

قاتل آمریکایی گفت برای دزدی به خانه مقتول رفته بود اما ناگهان زن جوان در آشپزخانه وی را دید و شروع به جیغ‌زدن کرد. به همین دلیل ابتدا با ضربه‌ای او را بیهوش کرد و پس از تجاوز به وی، زن جوان را به قتل رساند.

به گزارش تازه‌نیوز، قتل زن‌ باردار در جامعه آمیش آمریکا که بدون استفاده از تکنولوژی و به روش سنتی زندگی می‌کنند، اعضای این جامعه را در شوک فرو برد. به گزارش همشهری، به نقل از دیلی‌میل، صبح روز دوشنبه گذشته، ربکا بایلر، ۲۳ساله از جامعه آمیش که ۶ماهه باردار بود، در خانه‌اش در اسپارتزبورگ به ضرب گلوله کشته شد.

به نقل از اعتمادآنلاین، افراد جامعه آمیش در چند ایالت در آمریکا پراکنده هستند، آنها به شیوه سنتی و بدون استفاده از تکنولوژی زندگی می‌کنند و به‌دلیل این نوع زندگی طول عمر در بین اعضای این جامعه افزایش یافته است. وقوع این جنایت، جامعه آمیش را شوکه کرد؛ چرا‌که معمولا در بین افراد این جامعه هیچ جرمی اتفاق نمی‌افتد. پلیس پنسیلوانیا توسط یکی از همسایگان در جریان این جنایت قرار گرفت.  بزرگان جامعه آمیش که از حادثه شوکه بودند، پلیس را برای پیدا‌کردن قاتل ربکا تحت فشار قرار دادند. کارآگاهان پلیس پس از ۵روز تحقیقات سرنخ‌هایی از قاتل به‌دست آوردند. آنها مرد ۵۲ساله‌ای به نام شاون کرانستون را شناسایی و او را دستگیر کردند.

 

این مرد به پلیس گفت که برای دزدی به خانه مقتول رفته بود اما ناگهان زن جوان در آشپزخانه وی را دید و شروع به جیغ‌زدن کرد. به همین دلیل ابتدا با ضربه‌ای او را بیهوش کرده و پس از تجاوز به وی، زن جوان را به ضرب گلوله به قتل رسانده است. صبح شنبه کرانستون به اتهام قتل ۲نفر، مادر و جنین متولد‌نشده و دزدی و تجاوز محاکمه شد و در حال حاضر بدون وثیقه در زندان شهر کرافورد نگهداری می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.