کشف باورنکردنی در پایتخت؛ آئودی قاچاق ۵۰ میلیاردی! +جزئیات

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودوری آئودی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

به گزارش تازه‌نیوز، مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودوری آئودی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

به نقل از تسنیم، او اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی خودوری قاچاق در محدوده اتوبان یاسینی شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه خودوری سواری آئودی قاچاق در داخل تعمیرگاهی واقع در بلوار اتحاد پارک شده است که به وسیله کامیون های خودوربر به این مکان منتقل و سپس تحویل مشتری داده شده است.

افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد این محل پارکینگ تعمیرگاهی بوده که این خودوری سواری آئودی آبی‌رنگ در این محل پارک و پلاک خودروی دیگری بر روی آن نصب و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان اعلام کرده اند، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه انضباط اقتصادی را در پی دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.