پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به چه صورت خواهد بود؟

به گزارش تازه‌نیوز، بازار سرمایه امروز حال و روز خوشی نداشت که این سرخ پوشی را می‌توان واکنشی به اتفاقات دیروز دمشق دانست. پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ چگونه است؟

به نقل از شهر بورس، بازار سرمایه امروز شروع سراسر سرخی داشت؛ به طوری که حتی نمادهایی از جمله خودرو و خگستر در نزدیکی‌های صف فروش نیز قرار گرفتند. همچنین در ابتدای بازار، بیش از ۹۰ درصد سهام بازار سرخ پوش شدند.

با گذشت حدود ۳۰ دقیقه، هیجان فروش تا حد زیادی در بازار فروکش کرد و حتی نمادهای خودرو و خساپا سبزپوش شدند. صف فروش در نماد ذوب نیز برچیده شد. در ادامه، سایر نمادهای بزرگ و تاثیرگذار بازار متعادل معامله شدند.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز سه شنبه، با بیش از ۱۵ هزار واحد افت، به سطح دو میلیون و ۲۴۵ هزار واحد رسید. شاخص هم وزن نیز بیش از ۱۰ هزار واحد افت داشت.

نماد وبصادر همانند روزهای گذشته توانست در گروه بانکی پیش رو باشد. سهام بانک صادرات حدود یک درصد بالاتر از قیمت پایانی به معاملات خود پایان داد. در گروه فلزات اساسی، فولاد و فملی معاملات قابل توجهی داشتند و توانستند سبزپوش شوند. همچنین در گروه پالایشی نیز شپنا و شبندر در محدوده صفر تابلو به معاملات شان پایان دادند.

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

با توجه به وضعیت معاملات امروز بازار سهام، به نظر می رسد فردا بازار بهتری را شاهد باشم. البته با توجه به ریسک های سیستماتیک موجود، نمی توان انتظار بازاری سراسر سبز را داشته باشیم.

پیش بینی می‌شود فردا آغاز بازار متعادل باشد؛ اگرچه فشار فروش حداقل در چند دقیقه ابتدایی دور از ذهن نیست، اما هر چقدر که به سمت اواسط بازار و نیمه دوم معاملات برویم، اندک فشار فروش نیز کاسته شده و شمار نمادهای مثبت در بازار افزایش یابد.

در معاملات فردا نیز نمادهای شاخص ساز می‌توانند نقش مهمی داشته باشند و بازار را به سمت سبزپوشی هُل بدهند.

از طرفی دیگر، رسیدن دلار در بازار آزاد به نرخ ۶۳ هزار تومان و رشد قیمت طلا، می‌تواند محرکی دیگر برای رشد بازار سرمایه باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.