افشای رسوایی بزرگ از آزار سیاه در سیستم بهداشتی انگلیس

بر اساس یک تحقیق میدانی در بخش بهداشت و درمان انگلیس که هزاران نفر از فعالان در این حوزه را شامل شد، مشخص گردید یک دهم آنها به نحوی مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند.

به گزارش تازه‌نیوز، بر اساس یک تحقیق میدانی در بخش بهداشت و درمان انگلیس که هزاران نفر از فعالان در این حوزه را شامل می‌شود، مشخص شد یک دهم آنها به نحوی مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند.

به نقل از اعتمادآنلاین، گاردین در گزارشی اعلام کرد، بر اساس تحقیقی که روی ۱۲ هزار و ۲۰۰ نفر از پرستاران، بهیاران اورژانش، مسئولان حمل بیمار و نظافتچی‌های بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تمامی نقاط بریتانیا انجام گرفت، مشخص شد یک دهم آنها دچار حوادثی در این زمینه شده و به شکل‌های مختلف تحت فشار و تعرض جنسی یا سخنان اهانت‌آمیز در این رابطه قرار گرفته‌اند.

بر اساس نتایج این تحقیق از میان افرادی که قربانی این مسائل قرار گرفتند، ۲۹ درصد تأکید کردند که مورد تعرض قرار گرفته و ۵۰ درصد هم گفتند که مورد مسخره دیگران یا اهانت جنسی واقع شدند، در حالی که ۲۵ درصد نیز خبر دادند از آنها خواسته‌های در این زمینه شده است.

سه‌پنجم این قربانیان هم تأکید کردند بسیاری از این فشارها تحت عنوان شوخی انجام شده یا جوک‌هایی خطاب به آنها گفته شده است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.