۳ دریانوردی مفقود شده در آب‌ های خلیج فارس پیدا شدند

پیرو اعلام اضطرار تلفنی بستگان یک فروند قایق فاقد هویت به مرکز هماهنگی جست و جو و نجات دریایی بوشهر مبنی بر عدم مراجعت یک فروند قایق موتوری با سه سرنشین در موعد مقرر، پس از هماهنگی لازم و پخش پیام ایمنی اقدام جهت رهگیری تلفن همراه خدمه انجام شد.

به گزارش تازه‌نیوز، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: سه دریانورد مفقود شده در آب‌های خلیج فارس پس از گذشت ۲ روز در صحت و سلامتی کامل پیدا شدند.
به نقل از ایرنا، محمد شکیبی نسب روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیرو اعلام اضطرار تلفنی بستگان یک فروند قایق فاقد هویت به مرکز هماهنگی جست و جو و نجات دریایی بوشهر مبنی بر عدم مراجعت یک فروند قایق موتوری با سه سرنشین در موعد مقرر، پس از هماهنگی لازم و پخش پیام ایمنی اقدام جهت رهگیری تلفن همراه خدمه انجام شد.
وی بیان کرد: همچنین طی تماس تلفنی با ندسا مستقر در جزیره فارسی گزارش لازم برای مشارکت در عملیات جست و جو ارائه شد.مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: در ادامه شناور ناجی ۲ نیز به منظور پایش براساس الگوی تعیین شده به منطقه مدنظر اعزام شد.
شکیبی نسب ادامه داد: پس از گذشت هفت ساعت از عملیات پایش یک فروند قایق محلی اعلام کرد قایق مفقود را یافته و در حال انتقال به بوشهر است. وی یادآور شد: در حوالی ساعت ۱۵ شناور ناجی ۲ به سمت پایگاهش بازگشت و قایق امداد رسان به همراه قایق مضطر نیز در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در اسکله جفره پهلو گرفتند.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.