قتل بی‌رحمانه ۳ زن و مرد با همکاری معاون مدرسه +عکس

قاتلان آمریکایی اعتراف کردند با قربانیان دوست بودند و قرار بود با هم یک تجارت راه‌اندازی کنند اما در همان ابتدا متوجه شدند که قربانیان در حال دور زدن آنها هستند و برای همین نقشه کشیدند که تنبیه‌شان کنند.

به گزارش تازه‌نیوز، معاون مدرسه‌ای در آمریکا به جرم قتل ۳نفر با همدستی دوستانش دستگیر شد.

به نقل ازهمشهری، ۱۳ژانویه۲۰۱۳، پلیس جورجیای آمریکا در جریان کشف ۳ جسد در یک خودروی رها شده در کنار بزرگراه فولتون قرار گرفت. قربانیان ۲مرد و یک زن بودند که روی اجسادشان نشانه‌هایی وجود داشت که نشان می‌داد آنها شکنجه و کشته شده‌اند. تحقیقات بعدی پلیس حاکی ازآن‌است که آنها ابتدا به یک اقامتگاه روستایی کشانده شده و در آنجا به ضرب گلوله و ضربات چاقو شکنجه شده و بعد به قتل رسیده‌اند. قاتلان بعد از قتل اجساد را در صندلی عقب خودرو قرار داده و چندین کیلومتر آن طرف‌تر خودرو را رها کرده بودند.

براساس بررسی‌های پلیسی مشخص شد که این افراد ۳دوست ساکن مونتگومری، آلاباما بودند. بدین‌ترتیب پلیس تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کرد اما تا سال‌ها نتوانست سرنخی از قاتل بیابد، بنابراین پرونده قتل این ۳نفر راکد ماند. اوایل‌ماه جاری میلادی، بعد از ۱۱سال، بنابه درخواست خانواده قربانیان بار دیگر تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد.

دی ان‌ای به جا مانده در صحنه جنایت مورد بررسی قرار گرفت و به این ترتیب ۴مظنون شناسایی شدند. پلیس توانست ۳نفر را به نام‌های کنت، کوین و دارل دستگیر کند و آنها اعتراف کردند که با قربانیان دوست بودند و قرار بود با هم یک تجارت راه‌اندازی کنند اما در همان ابتدا متوجه شدند که قربانیان در حال دور زدن آنها هستند و برای همین نقشه کشیدند که تنبیه‌شان کنند. همچنین آنها فرد دیگری را به‌عنوان متهم چهارم معرفی کردند که کیانت هریس نام داشت. این مرد ۴۵ساله، معاون مدرسه‌ای در آلاباما بود که به اتهام قتل دستگیر شد و اعتراف کرد که در قتل ۳نفر نقش داشته است. به این ترتیب تمامی متهمان قرار است به‌زودی به اتهام قتل ۳نفر محاکمه شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.