هشدار جدی به مشهدی‌ها: در خانه بمانید و از تردد غیرضروری خودداری کنید

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش تازه‌نیوز، رضا عباسی نیشابوری در گفتگو با شهرآرانیوز، درخصوص تمهیدات لازم بارش شدید باران در استان اظهار کرد: سامانه بارشی قدرتمندی از عصر امروز در شمال استان و در بخشی از مناطق غربی فعالیت خواهد داشت و با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند. ساکنان شمالی استان بویژه مشهد امروز، شنبه در منزل بمانند و از هرگونه تردد شهری و بین شهری خودداری کنند.

وی افزود: بر اساس پیش بینی‌ها فعالیت این سامانه در شهرستان‌های شمالی بویژه سرخس و مشهد بیشتر خواهد بود لذا توصیه می‌شود مردم در این مناطق به خصوص مشهد از هر گونه تردد غیر ضروری شهری و جاده‌ای خودداری نکنند و یا لااقل تردد‌های خود را به حداقل برسانند.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بینی بارش‌ها در عصر امروز حدود ۳۰ میلیمتر است، اما نکته مهم زمان محدود و نحوه این بارش است که اگر مثلا در ۳۰ دقیقه این میزان بارش روی دهد خسارت زا خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.