ترامپ: می‌خواهم با جوی «متقلب» مناظره کنم!

مخالفت بایدن با پیشنهاد ترامپ در حالی مطرح می‌شود که او هفته گذشته پس از مدت‌ها انتظار با انجام دو مناظره ریاست‌جمهوری در ماه سپتامبر و ژوئن موافقت کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا با پیشنهادات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق این کشور برای انجام مناظرات ریاست‌جمهوری بیشتر مخالفت کرد.

به نقل از ان‌بی‌سی نیوز، مخالفت بایدن با پیشنهاد ترامپ در حالی مطرح می‌شود که او هفته گذشته پس از مدت‌ها انتظار با انجام دو مناظره ریاست‌جمهوری در ماه سپتامبر و ژوئن موافقت کرد.

با این حال پس از آنکه ترامپ در اظهارات جدیدی خواستار مناظره بیشتر با وی شد، کمپین انتخاباتی‌اش گفت، بایدن علاقه‌ای به مناظره بیشتر ندارد.

یکی از مناظره‌های پیشنهادی از سوی شبکه‌های خبری ان‌بی‌سی نیوز و تله‌موندو بود. مورد دیگر برای مناظره معاون رئیس‌جمهور به میزبانی فاکس نیوز در دانشگاه ویرجینیا بود. دانشگاهی که اکثریت دانشجویانش را سیاه‌پوستان تشکیل می‌دهند.

این مطالب را هم ببینید:

ترامپ در رابطه با دو مناظره پیشنهادی دیگر در شبکه اجتماعی‌اش موسوم به حقیقت از موافقت خود با مناظره‌های دیگر هم خبر داده و عنوان کرد آماده است با جوی «متقلب» مناظرات دیگری داشته باشد.

گفته می‌شود ترامپ قصد دارد با انجام این مناظرات، رای‌دهندگان لاتین و سیاه‌پوست را برای جلب آرایشان در انتخابات ریاست‌جمهوری متقاعد کند.

با این حال، یکی از مقامات کمپین انتخاباتی بایدن عنوان کرد: بحث در مورد مناظره‌ها به پایان رسیده است. وی با اشاره به دو مناظره مورد تایید بایدن گفته است، انجام مناظرات بیشتر بی‌فایده خواهد بود. موضوعی که با انتقاد کمپین انتخاباتی ترامپ همراه شد.

دانیل آلوارز، سخنگوی کمپین انتخاباتی ترامپ با اشاره به اینکه رای‌دهندگان اسپانیایی‌تبار مخاطب اصلی مناظره پیشنهادی از جانب ان‌بی‌سی نیوز و تله موندو هستند عنوان کرد: مدیران بایدن از اینکه به وی اجازه دهند تا از سابقه فاجعه بارش در این مناظره دفاع کند، وحشت زده شده‌اند.

ترامپ نیز ضمن موافقت با مناظره مورد نظر گفته بود، مهم است جمهوری‌خواهان با جلب حمایت جامعه بزرگ اسپانیایی‌تبار آمریکا که از سیاست‌های دوران ریاست‌جمهوری بایدن، ناراضی هستند، پیروز انتخابات شوند.

قرار است اولین مناظره ریاست‌جمهوری بایدن و ترامپ در تاریخ ۲۷ ژوئن برگزار شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.