حمله مهاجری به علم‌الهدی درباره سیل مشهد وایرال شد

مهاجری درباره سخنان علم‌الهدی درباره سیل این مشهد یادداشتی منتشر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی خود خطاب به علم‌الهدی، امام جمعه مشهد نوشت: خاطرتان هست در سیلی که در دولت‌قبل در استان‌گلستان اتفاق افتاد با بیانی پر از طعنه گفتید «هر حادثه‌ای ولو رحمت باشد در مدیریت غیرجهادی به نکبت تبدیل می‌شود؟» و اما همین یکی دوروزه در حرفهایی کاملا متضاد با قبل و وسط سیل مشهد که۷-۸ قربانی گرفت، گفتید در بحران سیل شاهد اتفاقات دلگرم کننده هستیم؟!

معمولا در بلایای طبیعی، خلق الله مقصر میشوند چون گناه می‌کنند؛ اما آیا فقط این مردم عادی‌اند که عامل بلایای‌طبیعی می‌شوند یا ممکن است گاهی زبانم لال پاره‌ای از مسئولان هم باعث نزول بلا بشوند؟

مثلا باز هم زبانم لال، ممکن است به احتمال یک در میلیارد، خود شما بدلیل بعضی حرفهایتان مثل آنچه در بالا نوشته شد ( و دوگانگی و تذبذب در آن موج می‌زند)عامل بلا باشید؟ یا هزاربار زبانم لال، دولت میرداماد حضرتعالی بدلیل وعده‌های عمل نشده یا ادعاهای‌پوچ و بی‌توجهی به مشکلات مردم و ناکارآمدی شدید ، عامل نزول یکی از بلاها مانند سیل اخیر مشهد شده باشید؟

اگر شما یا دولت میرداماد مقصر باشید، آیا حاضرید بجای اینکه در پوستین خلق بیفتید ، یواشکی چندتا استغفرالله بگویید؟ یکبار این کار را بکنید؛شاید اتفاقات خوبی افتاد.

اگر حالی پیدا کردید و زبانتان به استغفار باز شد، التماس دعا.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.