دلیل جدایی آزمون از جمع گلادیاتورها افشا شد

به نظر می‌رسد که باید جدایی سردار آزمون از رم را در پایان فصل قطعی تلقی کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، در نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که سردار آزمون بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق در بایر لورکوزن این تیم را ترک کرد و به رم پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال ایتالیا تجربه کند.

سردار اخیرا حتی در بعضی مسابقات به عنوان بازیکن ثابت رم نیز به میدان رفته و چندی پیش گفته شد که ده‌روسی خواهان جذب دائمی او از لورکوزن شده است. از طرف دیگر گفته شد که باشگاه رم نیز قصد دارد با پایین آوردن رقم بند خرید دائمی سردار آزمون او را به خدمت بگیرد.

به نقل از ورزش سه، با این حال طی روزهای گذشته نشریه معتبر گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا طی گزارشی مدعی شد که سردار آزمون به پایان کار خود در رم رسیده و این باشگاه قصد ندارد او را به شکل دائمی جذب کند.

حالا اما دلیل اصلی انصراف رم از جذب سردار آزمون مشخص شده است. بر این اساس دو باشگاه بایرلورکوزن و رم طی هفته‌های اخیر مذاکرات زیادی در مورد مهاجم تیم ملی ایران انجام دادند و در روند این صحبت‌ها باشگاه ایتالیایی خواهان کاهش مبلغ قابل توجهی از بند خرید دائمی آزمون شده است که این موضوع با مخالفت قاطع لورکوزن مواجه شده و رم نیز اعلام کرده که به دلیل مشکلات مالی نمی‌تواند مبلغ درخواستی لورکوزن را پرداخت کند.

به این ترتیب باید چالش سردار آزمون در پایتخت ایتالیا را تمام شده دانست ‌و منتظر ماند و دید که او و البته باشگاه لورکوزن چه تصمیمی برای آینده خواهند گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.