رجبی: استراماچونی مانند مجیدی به استقلال خیانت کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم استقلال به دست صاحبان اصلی آن برسد نه مربی‌ای که یک روز به خاطر یک موتورسیکلت به پرسپولیس برود و حالا سرمربی استقلال باشد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، رضا رجبی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط استقلال در فصل و انتقالات اظهار داشت: استقلال، چون باشگاه بزرگی است نیاز به بازیکن بزرگ و ملی‌پوش دارد و این بازیکنان باید جذب تیم شوند. حتی باید از آکادمی هم بازیکنان جوان به تیم اضافه شوند؛ نه اینکه بازیکنان جوان برای این تیم خریداری شود. در ضمن زمانی که تیم، سرمربی ندارد بر چه مبنایی بازیکن خریداری می‌شود؟
باشگاه 5 مدافع وسط دارد 
وی ادامه داد: کمیته فنی برای این روز‌هایی که تیم سرمربی ندارد به باشگاه کمک خواهد کرد، اما می‌بینیم چنین چیزی در باشگاه استقلال وجود ندارد و واسطه‌ها برای تیم بازیکن می‌گیرند. به عنوان مثال، استقلال محمدحسین مرادمند را برای دفاع وسط گرفته آن هم در حالی که این تیم پنج مدافع وسط دارد. این موضوع نشان می‌دهد پشت این خرید‌ها، فکری وجود ندارد. به نظرم مشکل اصلی احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه هم، عدم اعتماد به پیشکسوتان است. شاید بزرگان این باشگاه می‌توانستند در این زمان به کمک باشگاه بیایند.
استقلال پای مصدومیت کریمی ایستاد 
پیشکسوت استقلال در خصوص جدایی کریمی تصریح کرد: علی کریمی مصدوم بود که به استقلال آمد و این استقلال بود که پای این بازیکن ایستاد. سپاهانی‌ها اصلا کریمی را نمی‌خواستند اما استقلال این بازیکن را جذب کرد. حالا با این نوع جدایی و صحبت‌های ضد و نقیض، کریمی می‌خواهد استقلال را ترک کند اما او باید بداند هر تیمی برود مدیون استقلال و هوادارانش است.
من جای نامجو بودم با فرهاد می‎‌رفتم 
رجبی در خصوص حضور مجید نامجومطلق به عنوان مسئول کادرفنی در دیدار‌های لیگ قهرمانان آسیا، بیان کرد: من اگر به شخصه با فرهاد مجیدی به استقلال می‌آمدم با رفتنش هم از استقلال می‌رفتم، اما اتفاقاتی رخ داده که مجید نامجومطلق بعد از مجیدی هم در تیم بماند. به نظرم نامجومطلق نمی‌تواند نفر اول باشد و آن کاریزما را ندارد. به همین دلیل است که هواداران استقلال، استراماچونی را می‌خواهند. البته امیدوارم استقلال از گروه خودش صعود کند و به مرحله بعد برود، اما همچنان عقیده‌ام بر این است که دیگر تیم‌های ایرانی در آسیا قهرمان نخواهند شد.
استراماچونی مثل مجیدی به استقلال خیانت کرد
وی درباره بازگشت استراماچونی به استقلال گفت: استراماچونی هم دقیقا کاری را کرد که مجیدی با استقلال کرد. او هم در میانه راه استعفا داد و به استقلال خیانت کرد. در این شرایط رفتن مجیدی پررنگ می‌شود و علیه این مربی جو می‌سازند اما هیچ‌کس در مورد استراماچونی حرفی نمی‌زند. این مربی به استقلال بازنمی‌گردد و مدیران این تیم باید به دنبال گزینه دیگری باشند.امیدوارم استقلال به دست صاحبان اصلی برسد
پیشکسوت استقلال در پایان اظهار داشت: امیدوارم استقلال به دست صاحبان اصلی آن برسد نه اینکه غلامپور یک روز روی کمر علی دایی بپرد و یک روز دیگر روی کمر مجیدی و استراماچونی! استقلال جایگاه مربیان و بازیکنانی است که سال‌ها پای این تیم ایستادند نه اینکه مربی یک روز به خاطر یک موتور به پرسپولیس برود و حالا سرمربی استقلال باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.