بازیگر برجسته هالیوود: مسی عاشق بازیگری است

ویل اسمیت، ستاره هالیوود، می‌گوید لیونل مسی از حضور در صحنه فیلمبرداری لذت می‌برد.

به گزارش تازه‌نیوز، مسی یکی از بهترین و موفق‌ترین بازیکن حاضر در عرصه فوتبال در چند سال اخیر بوده و بسیاری معتقد هستند که باید او را به واسطه دستاوردها و استعداد خاص و بی‌نظیرش به عنوان برترین بازیکن تاریخ فوتبال شناخت.

به نقل از ورزش سه، این ستاره آرژانتینی در چند هفته اخیر توانست عملکرد خوبی را در ترکیب اینترمیامی به نمایش بگذارد و به این تیم در کسب نتایج درخشانش در رقابت‌های این فصل لیگ فوتبال آمریکا کمک کند و همچنین خودش را برای حضور در اردو تیم ملی آرژانتین و شرکت در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا آماده می‌کرد.

با این حال، قراردادی که این ستاره آرژانتینی با کمپین تبلیغاتی برای فیلم «پسران بد» داشت باعث شد که در تبلیغی برای این فیلم شرکت کند که ویل اسمیت و مارتین لاورنس هم در آن حضور داشتند و بسیار مورد توجه علاقمندان به فوتبال و سینما قرار گرفت.

اسمیت در گفتگو با پادکست فول سند درباره این همکاری اظهار داشت: «مسی فوق العاده است. او کارهایی شبیه بازیگری انجام نداده و بنابراین دیدن کسی که در کاری دیگر در کلاس جهانی بهترین است همیشه از جذابیت زیادی برای من برخوردار بوده است.

او هم وقتی کاری جدید را به خوبی انجام لبخندی بچگانه و از سر خوشحالی روی صورتش نقش بست. او عاشق بازی و روی صحنه بودن است و انگار که نوعی احساس آرامش برای او است. او بازی کردن در این دنیا را دوست دارد و تماشای بازی او بسیار جذاب است.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.