مشاور نظامی رهبری: فردی را انتخاب کنید که به حضرت آقا ایمان داشته باشند

سرلشکر صفوی افزود: انتخابات پیش رو تعیین‌کننده سرنوشت سال‌های آینده کشور است پس هوشیار باشید و افرادی را انتخاب کنید که چارچوب ذهنی آن‌ها وحدت‌گرا باشد و قشرگرایی در آن‌ها نباشد و به حضرت آقا ایمان داشته باشند و خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور.

به گزارش تازه‌نیوز، مشاور نظامی رهبری گفت  فردی را انتخاب کنیم به حضرت آقا ایمان داشته باشند و خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور.

به نقل از مهر، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی گفت: انتخابات پیش رو تعیین‌کننده سرنوشت سال‌های آینده کشور است پس هوشیار باشید و افرادی را انتخاب کنید که چارچوب ذهنی آن‌ها وحدت‌گرا باشد و قشرگرایی در آن‌ها نباشد و به حضرت آقا ایمان داشته باشند و خود را نفر دوم کشور بدانند نه نفر اول کشور.

وی ادامه داد: کسی را انتخاب کنید که مدیریت اجرایی کشور را بلد باشد و مشکلات مردم را حل کند و کاربلد باشد چراکه ما افراد با مبانی مذهبی و دانشگاهی بسیار داریم ولی کاربلد نیستند؛ همچنین مراقب باشید دو قطبی‌سازی نشود و انسانی را که واقعاً به درد بخورد و مدیریت کشور را عهده‌دار شود انتخاب کنید.

او این سخنان را در مراسم گرامیداشت شهید محمد بروجردی (مسیح کردستان) و شهدای پادگان حضرت ولی عصر (عج) مطرح کرد. این مراسم در حسینه حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه تهران بزرگ برگزار شد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.