افشای خوشگذرانی ۵ بازیکن منچستر در کلوپ شبانه لاس‌وگاس شب قبل از بازی

۵ بازیکن منچستریونایتد شب قبل از بازی تیمشان در یک کلوپ شبانه مشغول خوشگذرانی دیده شدند.

به گزارش تازه‌نیوز، پنج بازیکن منچستریونایتد یک روز قبل از بازی دوستانه خود مقابل بروسیا دورتموند در تابستان گذشته در لاس وگاس مشغول خوشگذرانی شدند.

به نقل از اعتمادآنلاین، اتلتیک ادعا می‌کند که ستاره‌های یونایتد که نامشان فاش نشده است، سال گذشته در جریان تور خود در ایالات متحده در حال خوشگذرانی در لاس وگاس دیده شدند. طبق گزارش ها، تن هاخ یک روز قبل از بازی دوستانه مقابل تیم دورتموند تحت هدایت ادین ترزیچ در ورزشگاه آلژیانت نوادا به بازیکنان استراحت داده بود. این پنج بازیکن به کلوپ شبانه معروفی رفتند و وقتی از آنها در مورد گشت و گذار در اواخر شب و اینکه آیا این سفر با اخم سرمربی مواجه می‌شود مورد سوال قرار گرفتند به یکی از مهمانداران گفتند که «می خواهند در وگاس سرگرم شوند».

سرمربی هلندی معتقد بود که اطلاع دادن به بازیکنان در مورد زمان روزهای تعطیل آنها باعث بروز چنین سناریوهایی می شود و بنابراین او و کارکنانش از قبل برنامه تمرینی خود را به تیم اطلاع نمی دهند. این مورد توسط برخی از بازیکنان ارشد که احساس می کردند به خاطر تقصیر دیگران جریمه شدند مورد تایید قرار نگرفت.

طبق گزارش ها، تن هاخ چندی بعد موضع خود را ملایم تر کرد و باشگاه اکنون حداقل ۱۰ روز قبل تیم را از برنامه خود مطلع می کند. این دوره اطلاع رسانی هنوز از آنچه که اوله گونار سولسشر، سرمربی سابق این تیم اجرا کرده بود، فاصله دارد، زیرا همکاران مربی نروژی بازیکنان را حداقل یک ماه زودتر مطلع می‌کردند.

مشکل دیگری که تن هاخ داشت این بود که تیم در طول سفر پیش فصل خود در سال ۲۰۲۳ چقدر سفر کرد، زیرا آنها تقریباً کل ایالات متحده را گشتند. امسال آنها فقط قبل از بازی در کارولینای جنوبی در ساحل غربی تور خواهند داشت و پس از آن به بریتانیا برمی گردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.