خبر جدید درباره سقوط بالگرد شهید رئیسی منتشر شد

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی در هفته قوه قضاییه خبر داد و گفت: نخستین بحران ما در سال جدید، شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان بود که کارهای مربوطه در پزشکی قانونی انجام شد و نظرات خود را به دستگاه قضایی اعلام کردیم.

به گزارش تازه‌نیوز، تسنیم نوشت: عباس مسجدی آرانی؛ رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار کرد: شعاری که در سال 1403 در این سازمان داشتیم، ارتقای کیفیت همه‌جانبه و خدمت بیشتر به مردم بود.

وی افزود: این سازمان در حوزه نیروی انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی اقدامات خوبی را در سال پیش رو در برنامه کاری خود دارد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور تصریح کرد: برنامه اصلی این سازمان، تحقق سند تحول قوه قضاییه و اصلاح فرایند‌های کاری است.

مسجدی آرانی افزود: 11 پروژه عمرانی در هفته قوه قضاییه افتتاح خواهد شد که برای افتتاح این پروژه‌ها 115 میلیارد هزینه صرف شده است. در حوزه تجهیزات نیز از چند کشور مانند چین و هند تجهیزاتی خریداری و وارد کشور شده است.

وی خاطرنشان کرد: کیت 30 جایگاهی در این سازمان تولید شده و در مرحله آزمایش‌های نهایی است؛ این کیت توانسته تاییدیه‌های لازم برای تولید را دریافت کند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور تصریح کرد: نخستین بحران ما در سال جدید، شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان بود که کارهای مربوطه در پزشکی قانونی انجام شد و نظرات خود را به دستگاه قضایی اعلام کردیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.