جواب تند روحانی به جلیلی و زاکانی: دستاورد شما چیست جز تحریم؟

حسن روحانی در خردادماه سال ۱۴۰۰به اتهام زنی ها علیه مذاکرات و برجام پاسخ داده بود که بازنشر آن اظهارات با توجه به ادعاهای اخیر جلیلی و زاکانی علیه برجام و دولت روحانی جالب توجه است.

به گزارش تازه‌نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهور دوره دوازدهم در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه در این ایام ظلم بزرگی در حق این دولت شده، گفت: حرف‌های عجیب و غریبی زدند. گفتند مقام معظم رهبری فقط به این دولت اجازه داد که با آمریکا مذاکره کند. خود آقا در سخنرانی‌شان صریحاً فرمودند قبل از این دولت اجازه دادم با آمریکا مذاکره کردند. در عمان مذاکره می‌کردند. چرا دروغ می‌گویید؟ چرا حرف راست نمی‌گویید؟ چرا همه را بالا و پایین حرف می‌زنید؟

بیشتر بخوانید:

اجازه، بفرما. شما که اجازه داشتید ۷ سال رفتید آمدید چه به دست آوردید جز قطعنامه‌های تحریم. همه هم جوری حرف می‌زنند مثل اینکه در این کشور هیچ مسئولیتی نداشتند. خیلی از آقایانی که امروز دارند در رسانه‌ها حرف می‌زنند. صاحب مسند حکومتی هستند. جواب بدهند در بخش خودشان. شما دیدید یک FATF رفت آنجا چه مشکلاتی برای ما درست کرد. ریسک‌پذیری کشور را بالا آورد روابط بانکی ما را دچار مشکل بیشتر کرد. خیلی جالب است چیزی هم طلبکار هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.