پیام سید هادی خامنه‌ای در حمایت رسمی از مسعود پزشکیان +متن پیام

حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام در پیامی حمایت خود از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، را اعلام کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام در پیامی ضمن اعلام حمایت از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، تاکید کرد: رنج ناشی از مشکلات اقتصادی و نادیده‌انگاری کرامت انسان‌ها و روند‌های ناصحیح در اداره کشور، بسیاری از شما را به دوری از صندوق‌های رأی سوق داده است؛ اما فراموش نکنیم که بانیان وضع موجود بیش از هر چیز از صندوق رای و حضور موثر شما واهمه دارند. پس این فرصت را ولو با حداقلی از امکان اصلاح نباید از دست داد.

به نقل ازایلنا، پیام حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای در حمایت از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ایران بار دیگر در آستانه رویدادی مهم قرار داریم.

رنج ناشی از مشکلات اقتصادی و نادیده‌انگاری کرامت انسان‌ها و روند‌های ناصحیح در اداره کشور، بسیاری از شما را به دوری از صندوق‌های رأی سوق داده است؛ اما فراموش نکنیم که بانیان وضع موجود بیش از هر چیز از صندوق رای و حضور موثر شما واهمه دارند. پس این فرصت را ولو با حداقلی از امکان اصلاح نباید از دست داد.

با عنایت به آنچه ذکر شد، اینجانب در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به برادر خدمتگزار و صادق و با اخلاق، جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رأی می‌دهم و از همگان تقاضا می‌کنم در این امر بکوشند.

والسلام

سیدهادی خامنه‌ای

سوم تیر ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.