شعارهایی برای اینترنت؛ فیلترینگ در کدام دولت رکورد شکست؟

یکی از برکات مناظره های اخیر این بود که فهمیدیم همه مسوولان کشور، مخالف فیلترینگ هستند و این را هم فهمیدیم که فیلترینگ موجود، تماماً دستپخت دولت روحانی است و او، طوری فیلتر کرده که اصولگرایان حاکم هنوز بعد از ۳ سال نتوانسته اند رفع فیلتر کنند.

به گزارش تازه‌نیوز، عصرایران نوشت: یکی از برکات مناظره های اخیر این بود که فهمیدیم همه مسوولان کشور، از جمله نماینده جبهه تندروی پایداری، رئیس مجلس، معاون دولت مستقر و حتی کسی مانند علیرضا زاکانی، مخالف فیلترینگ هستند و از این که وضعیت اینترتت کشور اینقدر نابسامان است، بسیار شاکی و دلشکسته هستند.

همچنین این را هم فهمیدیم که فیلترینگ موجود، تماماً دستپخت دولت روحانی است و او، طوری فیلتر کرده که اصولگرایان حاکم هنوز بعد از ۳ سال نتوانسته اند رفع فیلتر کنند و البته قول دادند که اگر مردم به آنها رأی دهند و رئیس جمهورشان کنند، فیلترینگ را از بین خواهند برد.

این مطالب را هم ببینید:

برای اثبات این که محافظه کاران حاضر در مناظره، واقعاً صادق بودند و فیلترینگ، کار این دولت نبوده و کار آن دولت بوده، خلاصه وضعیت فیلترینگ مهم ترین پلتفرم هایی که مردم ایران با آنها کار می کنند را در زیر می آوریم تا هم مشخص شود خداوندگاران فیلترینگ در کدام دولت بوده اند و هم معلوم شود که چه کسانی در مناظره ها چشم به دوربین دوختند و به همان سادگی که آب می خورند، دروغ گفتند و از خدا هم نترسیدند!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.