آل‌کثیر: خوشحالم هواداران از من راضی هستند

مهاجم تیم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: وقتی یک تیم در ترکیبش چند بازیکن جدید قرار می‌دهد، کمی زمان می‌برد تا آن فرم ایده‌آل را به دست بیاورد. ما هم در بازی دوم هماهنگی خوبی داشتیم و توانستیم با یک برد خوب هواداران میلیونی پرسپولیس را شاد کنیم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، عیسی آل‌کثیر جزو خوب‌های پرسپولیس در دو بازی آسیایی این تیم مقابل التعاون بود. مهاجم جدید سرخپوشان در بازی جمعه شب مقابل نماینده عربستان توانست پایه‌گذار تک‌گل تیمش باشد و برای پرسپولیس پنالتی بگیرد. با عیسی درخصوص این دیدار و شرایط پرسپولیس در ادامه راه گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید.

تبریک، برد مهمی مقابل التعاون به دست آوردید!
ممنون. بله واقعاً برد مهمی بود و نیاز داشتیم هرطور شده ۳ امتیاز دوم را هم از التعاون بگیریم تا شانس صعودمان را بیشتر کنیم. حالا با توجه به نتایج تیم‌های دیگر ما صدرنشین هستیم و امیدوارم در بازی‌های آینده هم همین روند را ادامه دهیم و به عنوان تیم نخست به مرحله بعد برویم. البته به نظرم کار ما در آسیا تازه شروع شده و نباید خودمان را از پیش صعود کرده بدانیم، چون در ادامه مسیر باید با تیم‌های قدرتمندی بازی کنیم.

به نظر در دیدار دوم تیم هماهنگ‌تر بازی کرد. نظرت چیست؟
بله دقیقاً درست است. وقتی یک تیم در ترکیبش چند بازیکن جدید قرار می‌دهد، کمی زمان می‌برد تا آن فرم ایده‌آل را به دست بیاورد. ما هم در بازی دوم هماهنگی خوبی داشتیم و توانستیم با یک برد خوب هواداران میلیونی پرسپولیس را شاد کنیم. شک نکنید در بازی‌های آینده از این هم بهتر می‌شویم و هواداران از دیدن بازی‌های پرسپولیس لذت می‌برند.

گفتی هواداران به نظر خیلی از عملکردت در این دو بازی رضایت داشتند.
خدا را هزار مرتبه شکر که آن‌ها راضی هستند. پیام‌های زیادی دریافت کردم و مرا مورد لطف خودشان قرار دادند. امیدوارم بتوانم با عملکردم دل آن‌ها را شاد کنم. از اینکه آن‌ها بازی مرا قبول دارند، برایم یک دنیا ارزش دارد و از این بابت خیلی خوشحالم.

در مورد پنالتی که گرفتی هم صحبت کن.
بعد از اینکه نتوانستم به توپ ضربه بزنم، مدافع حریف قشنگ پای مرا زد و داور هم به درستی پنالتی گرفت. جایگیری داور عالی بود و به خوبی صحنه برخورد را دید. خوشحالم توانستم به تیمم کمک کنم و برای پرسپولیس مفید باشم.

در نیمه اول خودت هم می‌توانستی گل بزنی ولی بدشانس بودی.
واقعاً حیف شد توپم به تیر خورد. خیلی دلم می‌خواهد برای پرسپولیس گل بزنم و بی‌صبرانه منتظر این اتفاق هستم ولی بدشانس بودم و تیر نگذاشت طعم گلزنی با پیراهن تیم محبوبم را بچشم. امیدوارم در دیدار‌های آینده بتوانم در درجه اول برای پرسپولیس مفید باشم و اگر قسمت شد گلزنی هم بکنم.

بازی با الدحیل را چطور می‌بینی؟
الدحیل تیم قدرتمندی است و به نوعی میزبان هم به حساب می‌آید. آن‌ها با توجه به شکست سنگینی که مقابل شارجه متحمل شدند حتماً برای برد می‌آیند، چون برای صعود نیاز به ۳ امتیاز دارند. ولی ما هم پرسپولیس هستیم و کاملاً آماده‌ایم تا از این بازی دست پر بیرون بیاییم. می‌دانیم بازی سختی داریم ولی قول می‌دهم نود دقیقه می‌جنگیم تا پیروز میدان باشیم. مطمئن باشید هرچه در توان داریم برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس می‌گذاریم و امیدوارم با پیروزی در این بازی صعودمان را قطعی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.