گزارش رییس ستاد کل نیروهای مسلح به فرمانده کل قوا

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در حضور فرمانده کل قوا از وضعیت نیر وهای مسلح و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گزارش داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، دسرلشکر محمدحسین باقری طی سخنانی در مراسم تجلیل از یک میلیون رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: امروز ما مفتخریم چهلمین سالگرد دفاع مقدس که تضمین کننده شرافت ملت است را برگزار کنیم و از آن پاسداری کنیم و از هرگونه تحریف و انحراف محفوظش داریم.

وی با ارائه گزارشی در زمینه برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با شعار ما قوی هستیم، افزود: با تلاش همه مسئولان ۵۰۵ ستاد کشوری در سراسر ایران در این زمینه فعال هستند و از سوم خرداد تا پایان سال مقرر شده که برنامه‌های متنوعی برگزار شود و مجموعا بیش از ۲۶ هزار برنامه برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تا پایان سال برگزار می‌شود.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: برگزاری فصلی شورای هماهنگی حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تا کنون ۴۱۷ جلسه را پشت سر گذاشته و نیز تعامل و همکاری نزدیک با شوراهای شهر و شهرداران برای ساخت موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس در حال انجام است.

باقری یادآور شد: در راستای صدبرابری کردن تولیدات فرهنگی به ویژه کتاب روند روبه رشدی داشته‌ایم و در سال ۹۷ از ۳ و نیم درصد تولیدات مرتبط با حوزه دفاع مقدس در سال ۹۸ به ۱۹ درصد رسیدیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.