توقف دوباره فیلمبرداری فیلم جدید تام کروز

با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و با درخواست عوامل «مأموریت: غیرممکن»، فیلمبرداری این فیلم در خاورمیانه متوقف شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، فیلمبرداری پروژه سینمایی «مأموریت: غیرممکن» تام کروز در خاورمیانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و درخواست عوامل برای بازگشت به انگلیس، متوقف شد.

این فیلم سینمایی اکشن با بازی تام کروز، در هفته‌های اخیر در خاورمیانه جلوی دوربین رفته است، اما بعد از آنکه عده‌ای دست از کار کشیدند و خواستار بازگشت به انگلیس پیش از اعمال محدودیت‌های مسافرتی شدند، تولید این فیلم به حالت تعلیق درآمد. یکی از عوامل نزدیک به فیلم توضیح داد که تولید آن دچار مشکل شده و اختلافاتی بین عوامل و بازیگران فیلم به وجود آمده است.

او ادامه داد: برای بعضی ها قرنطینه شدن در هتل بعد از بازگشت به انگلیس خوشایند نیست؛ به همین دلیل آن‌ها درخواست کرده اند پیش از تغییر قوانین و اعمال محدودیت‌ها برای مسافران، به انگلیس بازگردانده شوند. در نتیجه، نبود تعدادی از عوامل به طور اجتناب ناپذیری تولید فیلم «مأموریت: غیرممکن» را به تعویق خواهد انداخت.

انتظار می‌رفت فیلمبرداری این اثر در امارات بدون مشکل پیش برود، اما با تصمیم انگلیس برای بستن مرز‌ها شرایط تغییر کرد.

در این فیلم علاوه بر تام کروز، ستارگان دیگری مثل سیمون پگ، ونسا کربی و هایلی آتول نقش آفرینی می‌کنند. پیش بینی می‌شود مدتی بعد فیلمبرداری این اثر هیجان انگیز در انگلیس ادامه پیدا کند.

تام کروز تلاش زیادی برای حفظ امنیت و سلامت عوامل فیلم انجام داده است. بر اساس گزارشی که مجله سان منتشر کرده بود، این بازیگر میلیون‌ها دلار برای یک منطقه نظامی هزینه کرده تا فیلمبرداری بدون مشکل ادامه پیدا کند. رفتار خشونت آمیز تام کروز با عوامل فیلمش نیز مدتی پیش خبرساز شده بود که در پی آن چند نفر از حضور در «مأموریت: غیرممکن» کناره گیری کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.