طارمی به لیورپول و رئال فکر می‌کند

مهاجم ایرانی پورتو به همراه تیمش مسیر جذابی در لیگ قهرمانان اروپا در پیش دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مرحله رقیب خود را شناختند.

بر این اساس مقرر شد پورتو، نماینده پرتغال که در مرحله قبل شگفتی ساز شده بود و با حذف یوونتوس به جمع ۸ تیم پایانی راه پیدا کرده در این دوره به مصاف چلسی، تیم پرستاره لیگ جزیره برود.

این پایان راه نیست و پورتو با مهاجم ایرانی‌اش فرصت این را دارند تا با عبور از سد چلسی بار دیگر یک حریف سرشناس را از پیش رو برداشته و در صورت این اتفاق یک تقابل جذاب تر در نیمه نهایی انتظار این تیم را می‌کشد و آنهم برنده دیدار لیورپول – رئال مادرید، دو تیم فینالیست دو دوره قبل است که در هر دو حالت اتفاق جذابی رقم خواهد خورد.

طارمی و یارانش این فرصت را دارند تا هم مقابل چلسی پر ستاره به میدان بروند و هم در صورت برتری شانس خود را برای تقابل با لیورپول یا رئال مادرید بیازمایند.

طارمی که توانسته خودش را به جمع ایرانیانی که در لیگ قهرمانان اروپا گل زنی کردند اضافه کند در صورت چنین تقابلی فرصت گلزنی به بزرگترین تیم‌های دنیا را دارد و چه بسا مثل یوونتوس موفق به باز کردن دروازه تیم های مذکور شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.