وساطت‌ها فایده نداشت، دانشگر حق تمرین ندارد!

تلاش های اطرافیان فرهاد مجیدی برای بازگشت محمد دانشگر به تمرینات استقلال فایده نداشته و این بازیکن همچنان حق تمرین ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، بعد از دیدار استقلال و پیکان در جام حذفی بود که محمد دانشگر مدافع آبی ها به خاطر درگیری با فرشید اسماعیلی و جرو بحث با بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال از سوی فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شد.

دانشگر که سال گذشته نیز دو بار از سوی مجیدی کنار گذاشته شده و با وساطت اطرافیان به استقلال برگشته بود، اینبار مورد غضب سرمربی جوان آبی ها قرار گرفته و حالا کار به جایی رسیده که مجیدی جلوی بی انضباطی او سفت و سخت ایستاده است.

درباره دانشگر گفته می شد که این مدافع در لیست مازاد استقلال هم قرار گرفته و پیشنهادهایی دارد اما در نهایت او خودش ترجیح داد جایی نرود و تلاش کند با گذشت زمان نظر مجیدی را برگرداند و به استقلال برگردد. با پایان مهلت قانونی نقل و انتقالات زمستانی عملا دیگر فرصتی برای جدایی دانشگر و رفتنش به تیم دیگری نیست.

از این رو طی روزهای گذشته اطرافیان فرهاد مجیدی از جمله اعضای کادرفنی وساطت های متعددی انجام دادند تا شاید سرمربی را راضی کنند تا دانشگر با جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی به تمرینات برگردد اما مجیدی راضی به این موضوع نشده است.

فرهاد مجیدی با توجه به تکرار اشتباهات توسط دانشگر طی مدتی که او سرمربی استقلال بوده، قصدی برای بازگرداندن این بازیکن ندارد. در این خصوص گفته می شد حتی دانشگر قصد کرده که فردا به تمرین استقلال برود و رسما در شروع سال جدید از مجیدی عذرخواهی کرد و کارش را از سر بگیرد. سرمربی آبی ها اما علاقه ای به حضور دانشگر ندارد و اعلام کرده او حق حضور در تمرینات را ندارد.

با این تفاسیر دانشگر فعلا در تمرینات استقلال حضور پیدا نمی کند. او که در لیست بازیکنان استقلال است، حتی اگر از این تیم جدا هم بشود و قراردادش را فسخ کند نمی تواند برای تیم دیگری به میدان برود. پس بهترین راهکار برایش این است که منتظر بماند تا شاید در آینده مورد بخشش مجیدی قرار بگیرد و بتواند مجوز حضور در تمرینات را بار دیگر به دست آورد. هرچند که بعید است در آینده ای نزدیک چنین مجوزی از سوی مجیدی به او داده شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.