مسی در وداع با سوارز: رفتار بارسا در شان‌ تو نبود

ستاره آرژانتینی در وداع با «لوییس سوارز» عنوان کرد: رفتار باشگاه بارسا در شان تو نبود و برایم دشوار است که دیگر نمی‌توانم هر روز را با تو سپری کنم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، لیونل مسی با انتشار پیامی در شبکه مجازی در وداع با مهاجم اورگوئه‌ای نوشت: پیش از این تصور چنین اتفاقی را داشتم اما امروز به رختکن رفتم و متوجه شدم که واقعا این اتفاق افتاده است. برایم دشوار است که دیگر نمی‌توانم هر روز را چه داخل زمین و چه بیرون زمین با تو سپری کنم. دلمان برایت خیلی تنگ می‌شود.

این ستاره آرژانتینی در ادامه گفت: سال‌ها با یکدیگر وقت گذراندیم و ناهار و شام‌های بسیاری را کنار هم بودیم. چیزهای زیادی هست که هرگز فراموش‌ نخواهیم کرد و تمامی آن زمان‌هایی که با هم سپری کردیم. دیدن تو در پیراهن تیمی دیگر عجیب خواهد بود و زمانی عجیب‌تر خواهد بود که در زمین مسابقه مقابل تو قرار خواهم گرفت.

وی اظهار داشت: تو شایسته یک خداحافظی در شان کسی که هستی، بودی. یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ باشگاه بارسلونا، کسی که دستاوردهای فوق‌العاده‌ای را برای بارسا و در سطح شخصی به ارمغان آورد. تو شایسته‌اش نبودی که اینچنین از تیم کنار گذاشته شوی اما حقیقت این است که در این مقطع دیگر از چیزی شگفت‌زده نمی‌شوم.

در ادامه نیز نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن و هم‌تیمی پیشین مسی و سوارز هم در واکنش به پست اینستاگرامی این ستاره آرژانتینی نوشت: باورنکردنی است که آنها چطور این کارها را انجام می‌دهند.

سوآرز جزو اولین نفراتی بود که نامش بین بازیکنان مازاد کاتالان‌ها به چشم خورد.

عملکرد نه چندان خوب این بازیکن در فصل اخیر موجب شد تا او توسط رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا در فهرست مازاد قرار بگیرد.

سوارز ۳۳ ساله به عنوان بازیکن آزاد با قراردادی آزاد به اتلتیکو ملحق شده است؛ هرچند بارسلونا می‌تواند براساس برخی از مندرجات در توافق ۶ میلیون یورو از این انتقال به جیب بزند.

پس از جدایی نیمار ستاره برزیلی بارسا از این تیم و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن، حالا با جدایی سوارز، از مثلث ویرانگر سال‌های نه چندان دور این تیم تنها یک ضلع آن به نام «لیونل مسی» باقی مانده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.