تنبیه سنگین محمد دانشگر توسط استقلال/ سکوت مدافع آبی‌ها ادامه دارد

تنبیه سنگین محمد دانشگر رقم بسیار بالایی است که هنوز با واکنش خاصی از سوی این بازیکن همراه نبوده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فرارو، بعد از دوری یک ماهه ودافع استقلال از تمرینات، با تنبیه سنگین محمد دانشگر، اعلام شد که این بازیکن با حضور در کمیته انضباطی باشگاه و اعمال جریمه ای که برای او در نظر گرفته شده به زودی به تمرینات استقلال بازخواهد گشت. گفته می‌شود این بازیکن با جریمه ۲۰ درصد از مبلغ قراردادش در استقلال ماندنی شده است. موضوعی که البته کمی عجیب به نظر می‌رسد.

طبق شایعات تایید نشده‌ای که اول فصل در خصوص مبلغ قرارداد دانشگر منتشر شده بود مدافع استقلال برای دو فصل رقم ۱۳ میلیارد (هر فصل ۶ و نیم میلیارد) از باشگاه استقلال دریافت خواهد کرد. حالا اگر جریمه در نظر گرفته شده برای این بازیکن را محاسبه کنیم به رقم عجیب یک میلیارد و سیصد میلیون تومان خواهیم رسید. جریمه ای که بدون شک سنگین‌ترین تنبیه انضباطی تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

حتی اگر ریخت و پاش‌های پایان فصل سعادتمند در تمدید قرارداد بازیکنان را هم کمتر در نظر بگیریم (و رقم قرارداد دانشگر  ۵ میلیارد باشد) باز هم مبلغ جریمه مدافع استقلال در حدود یک میلیارد تومان خواهد بود، که این تنبیه سنگین محمد دانشگر برای او دردسرساز شده است.

باید دید این جریمه برای مدافع کنار گذاشته شده استقلال اعمال خواهد شد و او زیر بار آن خواهد رفت یا نه.

۱ نظر
  1. سینا پورعبتپاسی

    حذف سرخابی ها از ازاسیا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.