مربی پیشین پرسپولیس: حامد لک در اندازه های بیرانوند نیست

سیدی گفت: لک هرگز نمی تواند جانشین بیرانوند باشد. پر کردن جای خالی دروازه بان تیم ملی در پرسپولیس خیلی سخت است. لک در اندازه های بیرانوند نیست.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، محسن سیدی در خصوص حذب حامد لک به عنوان جانشین علیرضا بیرانوند در پرسپولیس گفت: عملکرد بازیکن همواره در سه سال گذشته می تواند بهترین گواه برای شرایط فنی اوباشد. این برای تمام بازیکنان ایرانی صدق می کند و نمی توان صرفا به عملکرد بازیکنان در چند دیدار توجه کرد.

مربی پیشین دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس افزود: حامد لک متاسفانه فراز و نشیب زیادی در سال های اخیر داشته است. اینکه یک دروازه بان مدام در حال تغییر تیمش باشد اصلا خوب نیست و باید دلیلش را پرسید. اخلاق بازیکن در تیم های بزرگ بسیار مهم است. من واقعا نمی دانم چرا لک بطور متوالی تیم های خود را تغییر می داد. البته نباید از حق گذشت که او در ماشین سازی بازی های خوبی داشت.

وی درباره اینکه آیا لک می تواند جای خالی بیرانوند را پر کند تاکید کرد: او هرگز نمی تواند جانشین بیرانوند باشد. پر کردن جای خالی دروازه بان تیم ملی در پرسپولیس خیلی سخت است. لک در اندازه های بیرانوند نیست.

سیدی درباره سایر خریدهای این تیم یادآور شد: در خریدهای پرسپولیس آینده نگری نشده است. از لحاظ سنی بازیکنان این تیم در شرایط خوبی نیستند. متاسفانه پول های فراوانی داده می شود و این موضوع می تواند برای رختکن تیم هم بد باشد. اینها خریدهای مقطعی هستند و هیچگونه درآمدزایی نخواهند داشت.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.