ویدئو| ابتکار جالب توجه امیر پورکیان برای انتخاب بازیگران «خانه شیشه‌ای»

امیر پورکیان کارگردان سریال پربیننده و جنجالی «ممنوعه» در ابتکار جالبی از مردم خواسته بازیگران فیلم جدیدش را انتخاب کنند.

به گزارش تازه نیوز، پورکیان که قصد دارد بزودی فیلم سینمایی «خانه شیشه‌ای» را جلوی دوربین ببرد، با انتشار پستی در اینستاگرام از کاربران خواست تا پیشنهادهای خود را برای ترکیب بازیگران فیلم مذکور ارایٔه دهند و بعضی از ستاره‌های آن را حدس بزنند. فیلمی که مضمون ملتهبی دارد و بی‌شک دوباره حاشیه‌ساز خواهد شد.

در متنی که پورکیان به عنوان کپشن ویدیوی حاضر منتشر کرده، آمده: ««خانه شیشه‌ای» و انتخاب بازیگر، شاید یکی از سخت‌ترین کارها در پروژه‌های سینمایی همین باشه…

به نظر شما کدام بازیگران در این فیلم ایفای نقش خواهند داشت؟
و اگه خواننده‌ای بخواد بازی کنه کدام خواننده؟

خوشحال میشم نظر و پیشنهادهای شمارو بدونم. فک کنم ما رو بهم نزدیک‌تر کنه…».

یادآور می‌شود پیش از این ستاره‌هایی همچون نیکی کریمی، شقایق فراهانی، پانته‌آ بهرام، هادی حجازی‌فر، امیرحسین آرمان، امیر جعفری، لیلا زارع، پژمان بازغی، بهاره افشاری، نیما شعبان‌نژاد و… با امیر پورکیان همکاری داشته‌اند.

فیلم جدید کارگردان «ممنوعه»، قصه‌ای درباره پاپاراتزی‌ها دارد و داستانی پرکشش و کنجکاوی‌برانگیز را از زندگی شخصی سلبریتی‌ها و ابعاد پنهان فعالیت‌های آنان را به تصویر خواهد کشید.

پروانه ساخت این فیلم پس از شش ماه صادر شده و بزودی تولید آن با عادی شدن شرایط کرونایی و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌شود.

تهیه‌کنندگی «خانه شیشه‌ای» را سیدامیر سیدزاده عهده‌دار است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.