استاندار تهران: حمل و نقل نقش زیربنایی در رشد اقتصادی کشور دارد

استاندار تهران با بیان اینکه حمل و نقل نقش زیربنایی در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور دارد، گفت: در دولت تدبیر و امید پروژه‌ها سرعت منطقی گرفته و ایمن سازی اولویت دارد

به گزارش تازه‌نیوز و طبق اعلام روابط عمومی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی اظهارداشت: در دولت تدبیر و امید پروژه‌های راهداری و حوزه حمل و نقل سرعت منطقی گرفته است.

وی افزود: توفیقی بود که افتتاح پروژه‌های راهداری استان را در آسایشگاه کهریزک برگزار کنیم، روز سالمند را به همه عزیزان تبریک عرض می‌کنم.

محسنی بندپی با بیان اینکه ۱۰ درصد جمعیت کشور سالمند هستند و استان‌های گیلان، مازندان و تهران بیشترین تعداد سالمند را دارند، اظهارداشت: حمل و نقل نقش زیربنایی در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور دارد و خوشبختانه در زمان تصدی دکتر اسلامی ایمن سازی جاده‌ها و حذف تقاضامحوری و سرعت بخشیدن به پروژه‌ها در دستورکار قرار گرفت.
استاندار تهران تاکید کرد: در دولت تدبیر و امید پروژه‌ها سرعت منطقی گرفته و ایمن سازی اولویت دارد، آمادگی در شهرستان وجود دارد تا شرایطی فراهم شود تا از منابع داخلی برای پروژه‌های زیرساختی در نظر بگیریم تا ایمن سازی پروژه‌های مواصلاتی در استان تهران محقق شود.
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.