یحیی گل‌محمدی پیشنهاد تیم ملی را قبول می‌کند!

گمانه زنی‌ها درباره سرمربی تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد. در تازه‌ترین اقدام، شایعه شده یحیی گل محمدی پیشنهاد هدایت تیم ملی ایران را قبول می‌کند!

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فرارو، وضعیت سرمربیگری تیم ملی ایران مشخص نیست؛ فدراسیون فوتبال ایران مدعی است قراداد دراگان اسکوچیچ به پایان رسیده و این حق را برای خودش می‌بیند که با گزینه‌های جدید وارد مذاکره شود. از طرفی، دراگان اسکوجیج می‌گوید تا پایان سال ۲۰۲۳ با ایران قرارداد دارد و چیزی فسخ نشده است.

موردی که در قرارداد دراگان با تیم ملی بحث برانگیز شده مرحله‌ای بودن آن و رضایت فدراسیون فوتبال ایران است. از آنجا که رقم این قرارداد هم چندان زیاد نیست فدراسیون فوتبال ایران می‌تواند در پایان مرحله گروهی، یعنی درست همینجا، قرارداد دراگان را فسخ کند.

فارغ از درستی یا نادرستی چنین تصمیمی، بعد از صعود ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، از گزینه‌های زیادی به عنوان جایگزین دراگان اسکوچیچ نام برده شده که یحیی گل محمدی، سرمربی این روز‌های باشگاه پرسپولیس هم در این بین، نامش دیده می‌شود. با وجود انکه پیش‌تر عنوان شده بود نظر فدراسیون بیشتر روی علی دایی است حالا خبر می‌رسد که فدراسیون فوتبال نیم نگاهی هم به یحیی گل محمدی دارد.

در این بین روزنامه گل هم مدعی شده که یحیی گل محمدی اگر حس کند پیشنهاد تیم ملی جدی است آن را می‌پذیرد و پرسپولیس را ترک می‌کند. این روزنامه در بخش دیگری از گزارشش نوشته که حیدر بهاروند، سرپرست سابق فدراسیون فوتبال، که هنوز هم در فدراسیون حضور دارد، پیش از معرفی دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی، با یحیی گل محمدی درباره هدایت تیم ملی ایران صحبت کرده بود.

البته هنوز فدارسیون فوتبال به طور قطعی اعلام نکرده قرار است با دراگان اسکوچیچ فسخ کند، ولی مشکل اینجاست که مسئولان فدراسیون از ادامه همکاری با دراگان، حمایت هم نکرده اند!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.