کمتر از یک هفته تا کابوس جدایی مسی از بارسلونا!

مسی هنوز قرارداد خود را با بارسلونا امضا نکرده و هفته آینده هم رسما بازیکن آزاد خواهد شد

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، لیونل مسی هنوز قرارداد خود را با بارسلونا تمدید نکرده است و اگر این کار را تا کمتر از یک هفته دیگر انجام ندهد تبدیل به یک بازین ازاد خواهد شد که می تواند به طور رایگان به هر تیمی برود.

گزارشهایی در مورد اینکه کاپیتان بارسلونا که امروز ۳۴ ساله خواهد شد، پیشنهاد بارسلونا برای تمدید قرارداد را پذیرفته است اما نزدیکان این بازیکن به روزنامه اسپانیایی مارکا گفته اند که هنوز مسی تصمیم قطعی در این مورد نگرفته و به باشگاه چیزی اعلام نکرده است. البته واقعیت این است که مسی هنوز از طرف باشگاه پیشنهاد رسمی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده و همه صحبتها به صورت شفاهی مطرح شده است.

حالا روزشمار معکوس برای پایان قرارداد لیونل مسی به کار افتاده است و البته بارسلونا و خوان لاپورتا رئیس باشگاه مطمئن هستند که مسی در نوکمپ خواهد ماند حتی با وجود پیشنهادهایی که از باشگاه های بزرگ دیگر دارد. البته بارسایی ها امیدوار بودند که تا این تاریخ به توافق قطعی برسند اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

لاپورتا امیدوار است که مسی تا قبل از چهارشنبه هفته اینده قرارداد جدید را با بارسلونا منعقد کند تا تبدیل به بازیکن ازاد نشود اما خیلی بعید است که این اتفاق بیفتد. این حرفی است که نزدیکان موثق مسی که با باشگاه هم در ارتباط هستند مطرح می کنند.

مسی با پیشنهاد قراردادی دو ساله با دستمزد ۵۰ میلیون یورو خالص از سوی باشگاه رو به رو شده که تقریبا نصف دستمزد فعلی او به حساب می اید. ضمن اینکه به او پیشنهادی ۱۰ ساله برای کار به عنوان سفیر باشگاه هم پشنهاد شده است که در این صورت حتی اگر به لیگ امریکا هم برود با باشگاه بارسلونا در ارتباط و همکاری خواهد بود. او در این مدت به عنوان سفیر باشگاه هم درآمدی ۱۰ میلیون یورویی خواهد داشت.

اینکه مسی پاسخ خود به پیشنهاد باشگاه را تا این حد به تاخیر انداخته است باعث نگرانی بارسایی ها شده است. آنها در تلاش هستند که برای فصل آینده برنامه ریزی کنند و روی مسی هم به عنوان ستاره اصلی تیم در برنامه های خود حساب کرده اند. لاپورتا می داند که مسی فقط ستاره داخل زمین نیست بلکه بیرون از زمین هم برای بارسلونا اهمیت زیادی دارد چرا که بخش زیادی از درامد باشگاه به حضور او مربوط می شود چیزی حدود یک سوم درآمد باشگاه که مبلغی در حدود ۶۵۰ میلیون یورو می شود.

در واقع تازمانی که مسی در بارسلونا باشد قراردادهای اسپانسرینگ و تبلیغاتی تا حد زیادی حول محور او خواهد بود. در مودر هواداران هم اوضاع همینطور است چرا که از هر ۱۰ پیراهن بارسلونا که در فروشگاه های رسمی این باشگاه به فروش می رسد هشت پیراهن با نام مسی است. ب

مقامات و هواداران بارسلونا تابستان گذشته از شنیدن تصمیم مسی برای جدایی از این باشگاه شوکه شده اند و نمی خواهند این تابستان نیز چنین تجربه تلخی را تکرار کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.