صداپیشه کارتون فوتبالیست‌ها مهمان چهل تیکه می‌شود

«شوکت حجت» دوبلور باسابقه تلویزیون ایران مهمان برنامه چهل تیکه می‌شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، «شوکت حجت» صداپیشه و مدیر دوبلاژ باسابقه تلویزیون، روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه مهمان برنامه چهل تیکه خواهد شد. شوکت حجت صداپیشگی شخصیت‌های خاطره‌انگیزی مانند «ایشیزاکی» در کارتون «فوتبالیست ها» و «فیلیکس» در «سریال قصه‌های جزیره» را بر عهده داشته است.

برنامه چهل تیکه از امروز یکشنبه با حضور عباس محبوب بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون که برای عموم مردم با برنامه «سیمای اقتصاد ما» در یاد‌ها مانده است، آغاز می‌شود.

دوشنبه ۲۱ مهرماه بهراد خرازی بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر با سریال «مجیددلبندم» نزد مخاطبان تلویزیون آشناست، به چهل تیکه خواهد آمد. سه شنبه ۲۲ مهرماه «محمود جعفری» بازیگر سینما و تلویزیون مهمان چهل تیکه خواهد بود. «محمود جعفری» برای بازی در فیلم «زردقناری» برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است و در روز پنج‌شنبه ۲۴ مهرماه «رضا توکلی» بازیگر نام آشنای تلویزیون و سینما مهمان «محمدرضا علیمردانی» در برنامه چهل تیکه خواهد شد.

روز جمعه ۲۵ مهرماه نیز گلچین برنامه چهل تیکه پخش خواهد شد.

گفتنی است برنامه تلویزیونی چهل‌تیکه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «الهام حاتمی» و اجرای «محمدرضا علیمردانی» از روز شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ شب از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.