اپل بالاخره شبکه ۵G را به آیفون آورد

کمپانی اپل بالاخره انتظارها را برآورده و شبکه ۵G را به آیفون آورد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از دیجیاتو، اپل در نهایت تصمیم گرفت با معرفی گوشی‌های سری آیفون ۱۲ شبکه ۵G را به گوشی‌های خود اضافه کند تا کاربران به سرعت اینترنت بالایی دست پیدا کنند.

انتظارها به پایان رسید و اپل در مراسم امشب خود از گوشی‌های سری آیفون ۱۲ رونمایی کرد که تمام آن‌ها از شبکه ۵G‌ پشتیبانی می‌کنند. گوشی‌های مجهز به شبکه ۵G عملکرد بسیار بهتری در مقایسه با گوشی‌های مجهز به مودم ۴G LTE دارند و علاوه بر سرعت بالاتر، تاخیر کمتری نیز دارند.

در ماه‌های گذشته شرکت‌های اندرویدی زیادی گوشی‌های مجهز به مودم ۵G را وارد بازار کردند و حالا اپل دست به چنین اقدامی زده است. گوشی‌های سری آیفون ۱۲ علاوه بر پشتیبانی از این شبکه، به قابلیت خاصی مجهز شده که در هنگام عدم نیاز به اینترنت ۵G و برای ذخیره انرژی، به صورت خودکار به شبکه ۴G سوییچ می‌کند.

کاربران با شبکه ۵G نه تنها می‌توانند با سرعت بالاتری به محتوای آنلاین دست پیدا کرده و فیلم‌های باکیفیت را در مدت زمان کوتاهی دانلود کنند، بلکه در زمینه اجرای بازی‌ها نیز عملکرد بسیار بهتری را تجربه خواهند کرد.

گوشی‌های سری آیفون ۱۲ علاوه بر پشتیبانی از این شبکه ارتباطی به قابلیت‌های جذاب دیگری نیز مجهز شده‌اند که برای مثال می‌توان به نمایشگر Super Retina XDR اشاره کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.