بنزما با هت‌تریک به رونالدو رسید!

ستاره فرانسوی تیم رئال با هت تریک در بازی دیشب، رکوردی قابل توجه را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، تیم رئال مادرید در هفته چهارم لالیگا و در حالی که بعد از ۵۶۰ روز به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بازگشته بود موفق شد میهمان قعرجدولی خود سلتا ویگو را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد.

ستاره بی چون چرای این دیدار کریم بنزما بود؛ مهاجم فرانسوی رئال مادرید ۳ گل مقابل سلتا به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد. این گونه بود که بنزما با تاثیر مستقیم روی ۴ گل از ۵ گل تیمش به رکوردی دست یافت که فقط رونالدو آن را در قرن بیست و یکم ثبت کرده بود.

کریم بنزما طی ۴ بازی ابتدایی فصل ۵ گل زده و ۴ پاس گل داده است؛ این یعنی او روی ۹ گل از ۱۳ گل رئال در این فصل تاثیر مستقیم داشته است؛ کار بزرگی که کریستیانو رونالدو در فصل ۱۵-۲۰۱۴ با زدن ۹ گل در ۴ بازی آن را انجام داده بود و اینک کریم به نوعی دیگر موفق به انجامش شد تا نشان دهد در سن ۳۳ سالگی هنوز می توان روی او حساب باز کرد.

گل اول بنزما؛ دقیقه ۲۴ بازی کریم بنزما کار را مساوی کرد.

روی پاس عرضی والورده بود که کریم بنزما با یک شوت دقیق و البته به کمک تیر افقی توانست گل تساوی را به ثمر برساند. این سومین گل فصل ستاره فرانسوی بود.

گل دوم بنزما؛ دو دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که رئال بازهم توسط کریم بنزما به گل تساوی رسید. سانتر از چپ میگل را بنزما با ضربه سری تماشایی به تور چسباند تا کار ۲-۲ شود.

گل سوم بنزما؛ رئال دقیقه ۸۸ به گل پنجم هم رسید. روی هنرنمایی وینیسیوس رئال به یک پنالتی دست یافت. کریم بنزما پشت توپ قرار گرفت و توانست گل پنجم تیمش و سوم خودش را به ثمر برساند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.