تماس ترابی از قطر: طلبم را می‌بخشم، بخشی از قراردادم را هم می‌دهم!

مهدی ترابی در تماس تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شده که مطالباتش را می بخشد و تلاش می کند مبلغی را به عنوان حق ترانسفر به باشگاه پرداخت کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، مهدی ترابی هافبک حالا سابق پرسپولیس (!) دوشنبه گذشته با حضور در باشگاه درباره وضعیت مالی خود در فصل جاری و همچنین پیشنهاداتی که از یک تیم قطری و تیمی دیگر از قاره اروپا دریافت کرده است، با مهدی رسول‌پناه سرپرست این باشگاه جلسه‌ای را برگزار کرد. هافبک پرسپولیس با وجود اینکه ۸۳ درصد از قرارداد فصل جاری خود را دریافت کرده بود، توانست به دلیل عدم تسویه این باشگاه با او، اقدام به ترک سرخپوشان و به کشور قطر سفر کند.
گفته می‌شود ترابی با پیشنهاد یک میلیون و ۱۰۰ هزار دلاری از سوی العربی روبه‌رو شده و در این تیم همبازی مهرداد محمدی دیگر بازیکن ملی‌پوش ایرانی خواهد شد.
پس از این فعل و انفعالات انتقادات فراوانی از رسول‌پناه و بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس صورت پذیرفت. اینکه هیچ‌یک از مسئولان و مدیران باشگاه پرسپولیس نمی‌دانستند مهدی ترابی در صورت عدم دریافت ۹۰ درصد از مبلغ قراردادش تا پایان فصل می‌تواند یک طرفه این قرارداد را فسخ کند!
باشگاه بزرگ پرسپولیس زیر سؤال رفت و به موازات آن خیلی‌ها گفتند ترابی با استناد به بندی که در قراردادش وجود داشته و در آن با پرداخت مبلغی از طرف تیم خارجی خواهانش می‌توانست از پرسپولیس جدا شود، اما او با استناد به بند دیگر از قرارداد خود از پرسپولیس جدا شده و این بی‌معرفتی است!
به عبارت بهتر اگر ترابی به هر باشگاه خارجی هم برود هیچ پولی به پرسپولیس نمی‌رسد و پرسپولیس به این صورت ضرر می‌کند. این رفتار ترابی باعث ناراحتی زیاد پرسپولیسی‌ها شده و آن‌ها معتقدند این بازیکن مؤثر بی‌معرفتی کرد. همچنین یحیی گل‌محمدی نیز در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرد و گفت: «ترابی بازیکن ارزشمندی است و بازیکن خوبی را از دست دادیم. خیلی‌ها از نحوه جدایی او شوکه شدند و به نظرم ترابی می‌توانست به شکل بهتری از پرسپولیس جدا شود. پس از چند سال بازی کردن برای پرسپولیس و خاطرات خوبی که هواداران از او داشتند، انتظار داشتیم مهدی حرفه‌ای‌تر و مردم‌دارتر برخورد کند.»
این مصاحبه هم فشار‌ها روی ترابی را بیشتر کرد تا دست به اقدام جالبی بزند. شنیدیم مهدی ترابی که در قطر به سرمی برد، از این کشور تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و گفته است: «هر چند من قراردادم را قانونی فسخ کردم، اما جبران می‌کنم. هم ۱۷ درصد طلب امسال و مطالبات فصل گذشته را می‌بخشیم و هم بخشی از قرارداد جدیدم با تیم قطری را به پرسپولیس می‌پردازم.»
این قولی است که مهدی ترابی به پرسپولیسی‌ها داده است. باید منتظر ماند و دید او به قول خود عمل خواهد کرد یا اینکه…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.