پیروزی والیبال ایران برابر چین‌تایپه

تیم ملی والیبال ایران موفق شد چین تایپه را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دهد تا همچنان بدون از دست دادن حتی یک ست به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۱ شهریور به میزبانی ژاپن درحال پیگیری است. تیم ملی والیبال ایران که در دور مقدماتی موفق شد به ۳ پیروزی دست پیدا کند در دور بعدی این رقابت‌ها به مصاف کره جنوبی رفت. شاگردان بهروز عطایی مقابل کره جنوبی در بازی یک طرفه توانستند با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست پیدا کنند.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله دوم این رقابت ها امروز (جمعه) از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت ایران به مصاف چین تایپه رفت و موفق شد به پیروزی ۳ بر صفر برسد. این بازی در سه ست و با نتایج ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۱ به سود تیم ملی والیبال ایران به اتمام رسید.

والیبالیست های ایران در ست اول این دیدار عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته و با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۰ چین تایپه را شکست دادند! بلندقامتان والیبال ایران تا این مرحله حتی یک ست را به حریفان واگذار نکرده تا برای دیگر رقبا خط و نشان بکشند.

بهروز عطایی سرمربی والیبال ایران در ست آخر این رقابت به دلیل ایجاد اختلاف امتیاز سعی کرد به جوانان میدان دهد تا بازیکنان کم تجربه ایران در عرصه های بین‌المللی خودی نشان دهند.

گفتنی است که تیم ملی والیبال ایران با کسب پیروزی برابر کره‌جنوبی در بازی قبل و امتیاز شکست پاکستان از مرحله مقدماتی، صعودش به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر قطعی شده بود.

میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، جواد کریمی، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، علی‌اصغر مجرد، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور و ابوالفضل قلی‌پور بازیکنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند که برای تیم ملی والیبال ایران بازی می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.