جهانگیری: دغدغه‌ای برای تامین کالاهای اساسی و دارو نداریم

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دغدغه‌ای برای تامین کالاهای اساسی و دارو نداریم، گفت: برای عبور از مشکلات و دشواری‌ها وقت گذاشته و راه‌حل‌های لازم را پیدا کرده‌ایم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، «اسحاق جهانگیری» عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح همزمان ۳۸۳ طرح تعاونی در سراسر کشور اظهار داشت: بخش تعاون کارهای ماندگاری برای کشور انجام داده است و امروز شاهد اجرای بخش دیگری از این فعالیت‌ها بودیم که با سرمایه‌گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد تومان برای بیش از ۲۶ هزار و ۶۹۱ نفر  شغل ماندگار و تولیدی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: ما آرمان‌های متعددی برای اقتصاد و نظام خود داشتیم و داریم و فکر می‌کنم با همه مشکلات و سختی‌ها که بر مردم و کشور وارد می‌شود هیچ وقت نباید آن آرمان‌ها را فراموش کنیم. یکی از اصلی‌ترین آرمان‌های جمهوری اسلامی استقرار عدالت در کشور و رفع فاصله‌های نگران‌کننده طبقاتی بوده است تا مردم از رفاه و آسایش مناسب برخوردار باشند.

معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: در هر شئونی از عدالت چه اقتصادی، چه اجتماعی، چه سیاسی و چه فرهنگی، شاید احساس کنیم که خیلی با آنچه می‌خواستیم، فاصله داریم اما  این نباید سبب شود از هدفی که داشتیم، منصرف شویم. بلکه باید با تلاش بیشتر به سمت آن حرکت کنیم.

ادامه دارد …

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.