وزیر دفاع: شهدای سلامت از امنیت و آسایش مردم پاسداری کردند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با اهداء لوح به خانواده معظم شهدای سلامت از زحمات و جانفشانی‌های این عزیزان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش تاره‌نیوز و به نقل از میزان، امیر سرتیپ امیر حاتمی  با پاسداشت زحمات و تلاش شهدای سلامت ایران اسلامی گفت: شهدای سلامت با ازخودگذشتگی مثال زدنی و ایثار جان خود که بر گرفته از مکتب سرخ شهادت و راه ابا عبدالله و یاران با وفایش است بوده جانانه و بدون کمترین درنگی به مقابله با ویروس منحوس کرونا شتافته و جلوی انتشار بیشتر آن را گرفتند تا مردم عزیزمان در رفاه و آسایش زندگی کنند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با بیان این موضوع که شهدای سلامت با شهدای جنگ تحمیلی به سبب اجرای رسالت خود تفاوتی ندارند، افزود: این عزیزان همچون شهدا و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس برای امنیت و آسایش این مرز و بوم فداکاری کردند و مردم ایران تا ابد قدردان این عزیزان خواهند بود.
در بخشی از متن این لوح آمده است: «یاد و خاطره عزیزانی که در سودای تأمین سلامت انسان‌ها همت خویش را به کار گرفته و در شرایط سخت کنونی که ویروس منحوس کرونا بر جامعه سایه افکنده، مجدانه تا سرحد جان، طبیبانی پاک نهاد و نیکو سرشت که عاشقانه به مردم مهر می‌ورزیدند و با همت و تلاش، سعه‌ی صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق، درد و رنج را ازجسم و روح دردمندان می‌زدودند».
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.