واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرهای زن

روز گذشته ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر شد که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از خبر فوری، روز گذشته ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه‌های مختلف در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر شد که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، به طوری که برخی کاربران فضای مجازی از آن به عنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ پس از این واکنش‌ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می‌کند که تنها به منظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.

در بیانیه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان آمده است:

در پی حواشی به‌وجود آمده جلسه دیروز مجمع ملی خیرین ازدواج با تعدادی از بلاگرهای جوان، به اطلاع عموم می‌رساند مجمع ملی خیرین ازدواج برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان جوانان و همچنین تهیه جهیزیه زوجین نیازمند، با بسیاری از اقشار و گروه‌ها ارتباط برقرار کرده و در تدارک جشن بزرگی برای ازدواج صدها زوج جوان در پایان سال جاری است که برای تبلیغات این امر نشستی با بلاگرهای جوان جهت هماهنگی این موضوع و ترویج امر ازدواج در فضای مجازی برگزار کرده است. این نشست صرفا به علت فقدان مکان مناسبی برای برگزاری جلسات مجمع ملی خیرین ازدواج، در سالن جلسات ساختمان شماره ۲ برگزار شده و این مجمع از سال‌ها قبل جلساتشان را در سالن‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌کردند.

در پایان بیانیه مذکور نیز نوشته شده که یامین پور، معاون امور جوانان در این نشست حضور نداشته و اخبار منتشرشده در این خصوص کذب است.

یامین‌پور: از آخوند تا شل‌حجاب رو دعوت و باهاشون گفت‌وگو کردم

وحید یامین‌پور نیز در صفحه شخصی خود در توئیتر در واکنش به حضور دختران اینستاگرامی در وزارت ورزش نوشت: اگر مجمع خیرین ازدواج تونسته آدم‌های متفاوتی رو که هیچ وقت صدای ما بهشون نمی‌رسه جمع کنه و درباره ازدواج باهاشون حرف بزنه، دمشون گرم. این جلسه رو نبودم و از جزئیات مطلع نیستم ولی اعتراف می‌کنم در همین مدت از آخوند تا شل‌حجاب، و از قهرمان المپیک تا کارتن‌خواب رو دعوت و باهاشون گفت‌وگو کردم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.