حمله تمام عیار به لژیونر پرسپولیسی؛ هرچه سریع‌تر اخراجش کنید!

نایب رئیس سابق باشگاه الریان خواستار قطع همکاری با شجاع خلیل‌زاده و خامس رودریگس شد.

به گزارش تازه نیوز، راشد بن ناصر آل خلیفه درباره عملکرد بازیکنان خارجی الریان در فصل جاری به الوطن گفت: «هیچکدام از بازیکنان خارجی به غیر از یاسین براهیمی لیاقت ماندن در این تیم را ندارند و باید هرچه سریع‌تر بروند.»

نایب‌رئیس پیشین الریان افزود: «بیش از هر چیز به یک مهاجم بزرگ برای جایگزینی یوهان بولی و همچنین نزونزی نیاز داریم. نزونزی فرانسوی هرچند در تیم‌های بزرگی بازی کرده و بازیکنی عالی است اما سطح فنی ارائه شده از او باعث می‌شود دیگر جایی برای ادامه همکاری با نزونزی وجود نداشته باشد.»

وی عنوان کرد: «خامس کلمبیایی هم بازیکن خوبی است اما باید اخراج شود. درباره شجاع خلیل‌زاده بازیکن ایرانی هم باید بگویم او هم بازیکن خوبی است اما مرتکب اشتباهات زیادی شده و نتوانسته سطح فنی مورد انتظارمان را به نمایش بگذارد.»

راشد بن ناصرآل خلیفه با انتقاد از لوران بلان، سرمربی فرانسوی الریان اظهار داشت: «بلان مربی بزرگی است و کارنامه درخشانی دارد اما عملکردی که شایستگی ادامه همکاری الریان با او را داشته باشد، ارائه نکرده است. من موافق ثبات فنی تیم هستم اما لوران از همه شانس خود استفاده کرده و با توجه به حضور در مسابقات آسیایی باید تغییراتی در الریان ایجاد شود. امیدوارم در دوره نقل ‌و انتقالات زمستانی کارهای لازم صورت پذیرد.»

طی ماه‌های اخیر بحث بازگشت خلیل‌زاده به پرسپولیس دوباره مطرح شده و این بازیکن هم چندین بار از علاقه‌‌اش برای پوشیدن پیراهن این تیم خبر داده است. اتفاقی که گفته می‌شود ممکن است در پایان فصل بیفتد. با این حال نتایج ضعیف الریان شاید باعث شود شجاع جدایی زودهنگامی از این تیم داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.