شوک سنگین به استقلال؛ جشن قهرمانی بدون تماشاگر شد!

سازمان لیگ اعلام کرد به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مسابقات فوتبال لیگ‌های کشوری بدون حضور تماشاگر انجام خواهد شد.

به گزارش تازه نیوز، در شرایطی که تنها سه هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران باقی‌مانده و تکلیف تیم قهرمان نیز با نتایج شب گذشته مشخص شده، سازمان لیگ دستور به انجام ادامه بازی‌های لیگ برتر و همچنین لیگ‌های کشوری در سطوح پایین‌تر بدون حضور تماشاگران داد.

این مطالب را هم از دست ندهید:

سازمان لیگ در نامه به تمام هیئت فوتبال استان‌ها و باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ‌های یک تا سوم کشوری عنوان کرده به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی در ورزشگاه‌ها طی هفته‌های اخیر و همچنین عدم اتصال به سامانه ایران من (برای تشخیص زدن دو دُز واکسن کرونا)، بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

سازمان لیگ در شرایطی چنین تصمیمی گرفته که در چهار روز از پنج روز اخیر، تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا تک‌رقمی بوده و آمار مبتلایان و جان‌باختگان کووید۱۹ در ایران به شکل چشمگیری کاهش یافته است.

در نامه ارسالی سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان‌ها و باشگاه‌های فعال در لیگ‌های کشوری تاکید شده که وزارت کشور چنین ابلاغی داشته و در همین راستا، باید ادامه بازی‌ها ازجمله سه هفته پایانی لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

این اتفاق در حالی افتاده که تماشاگران استقلال منتظر بودند در دیدار هفته آینده مقابل آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و جشن قهرمانی بگیرند و همچنین مراسم اهدای مدال و جام در هفته آخر را در همین استادیوم داشته باشند، اما با نامه و ابلاغ امروز سازمان لیگ، بعید است شرایط حضور هواداران قهرمان لیگ در ورزشگاه فراهم شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.