عکس| حمله سینماگران به رائفی‌پور: جوانک ابله ساکت باش!

اعتراض جامعه سینمایی به توئیت جنجالی و توهین‌آمیز علی اکبر رائفی پور درباره حنبش می‌تو ادامه دارد.

به گزارش تازه نیوز، حمید فرخ‌نژاد، بازیگر شناخته شده در استوری ای در صفحه اینستاگرامش در مورد رائفی‌پور نوشت: کاش شمایی که بعد از چهل‌واندی سال خیمه سنگین روی ثروت و قدرت و دسترسی به انواع امکانات و رانت‌ها و ایجاد انواع سرکوب و ممنوعیت و محرومیت برای ما، هنوز موفق به تولید دو تا هنرمند یک ریالی هم نشدید و کماکان مجبورید برای ترویج فرهنگ و هنر موردعلاقه‌تون از زور و باتوم و گشت و گشت ارشاد و ساندیس استفاده کنید، جای ارزشگذاری روی دیگران به همون وظیفه خطیر و حیاتی فراماسون‌یابی خودتون بپردازید. خوشبختانه در فضای ما هنوز اون مقدار شرافت وجود داره که خودمون در جهت پاکسازی بیش‌ترش اقدام می‌کنیم. فضای شما در چه حاله؟ پرده که کنار بره چه چیزایی نمایان می‌شه؟
پ‌ن: جا داره یادی هم از مدیران صداوسیما و ارشاد بکنیم که به جای پاسخ‌گویی و شکایت از این استندآپ‌کمدین‌های ارزشی کم‌استعداد، رویه تهدید مستقیم هنرمندان رو پیش گرفتن.

حمید فرخ نژاد رائفی پور

مهراب قاسمخانی، فیلمنامه نویس و بازیگر نیز در واکنش به توهین رائفی پور به اهالی سینما همین متن را در اینستاگرام منتشرکرد.

محمدحسین قاسمی، تهیه کننده سینما نیز در واکنش به این توئیت، ضمن انتقاد از سکوت خانه سینما یک استوری منتشر کرد و نوشت: «جوانک ابله، تعمیم مسائل عده‌ای اندک در سینما به کل فعالین شریف این عرصه، یا از سر حماقت و عداوت شماست یا رشد یافته فضایی هستید که تجاوز امری عادی و روزمره برایتان است. زین پس برخلاف گذشته‌ات قبل از نشخوار هر سخنی به محتوای آن توجه کن.»

2 نظر
  1. ح

    ابله شما و افکار شماست که هنوز نفهمیدید طرف حساب سخنان کی هست

  2. ابراهیم

    ادب مرد به ز دولت اوست حرفهایش منطقی و درست بود بهتر نیست کمی با ادب باشید بگفته امام همینی رحمه الله علیه ما با سینما مخالف نیستیم ما با فحشا مخالفیم در فیلمهایتان دیده بودیم بی تربیت هستید ولی فکر می کردیم فیلم است

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.