مقاومت پرسپولیس مقابل درخواست رضا اسدی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر به افزایش بیش از حد قیمت هافبک این تیم برای تمدید قراردادش نشد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود جذب بازیکنانی همچون سروش رفیعی و سعید صادقی برای حضور در خط میانی پرسپولیس درخواست حفظ رضا اسدی را به رضا درویش داد تا مدیر عامل باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن دوباره وارد مذاکره شود.

اسدی که فصل گذشته به عنوان گران‌ترین خرید پرسپولیس به این تیم آمد عملکرد پر فراز و نشیبی را داشت. او با وجود شایعه داشتن پیشنهاد از بوریرام یونایتد تایلند، همچنان لژیونر نشده است تا پیشنهاد باشگاه‌های داخلی را بررسی کند.

مدیر برنامه‌ اسدی برای ماندن این بازیکن پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومانی به پرسپولیس داده بود اما درویش زیر بار این مبلغ نرفت و آن را حق بازیکنانی دانست که پیراهن تیم ملی ایران را در یک سال گذشته بر تن داشته‌اند.

اصرار سرمربی پرسپولیس باعث تکرار درخواست مذاکره از سوی درویش شد اما اسدی بار دیگر شرایط مالی خود را بدون تغییر تکرار کرد تا باشگاه پرسپولیس نیز نسبت به این مبلغ قرارداد این بازیکن مقاومت کند.

باید دید اسدی پیشنهاد ۸ میلیارد تومانی باشگاه را با داشتن بندهای مالی در قرارداد خواهد پذیرفت یا اینکه اصرار او به دریافت ۱۰ میلیارد تومان باعث جدایی‌اش از این تیم خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.