دو حادثه بزرگ در بزرگراه امام علی؛ تصادف مینی‌بوس با عابر پیاده باعث چپ کردن کامیون شد! +عکس

برخورد مینی‌بوس با عابر پیاده و واژگونی کامیون در بزرگراه امام علی باعث ترافیک سنگین شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: صبح امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) قبل از پل بعثت یکدستگاه مینی‌بوس با عابر پیاده که در حال عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه بود برخورد کرد و این شهروند حدودا ۴۰ ساله در این حادثه بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه جان باخت. سرهنگ احسان موُمنی روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: در اثر وقوع این حادثه یکدستگاه کامیون بنز نیز که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) در حرکت بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه قادر به کنترل وسیله نقلیه نشد و پس از انحراف به سمت راست واژگون و راننده آن مصدوم شد.

به نقل از ایرنا، وی اظهارداشت: به عابر پیاده به علت عبور غیرمجاز از عرض بزرگراه سهم تقصیر داده شد و با توجه به وقوع حادثه در بزرگراه امام علی (ع) محدوده بعثت شاهد ترافیک سنگین خودروها هستیم که عوامل پلیس راهور و شهرداری تهران درحال پاکسازی و روان سازی ترافیک هستند.

سرهنگ مومنی به رانندگان توصیه کرد: هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا در صورت مشاهده خطر قادر به کنترل وسیله نقلیه باشند؛ همچنین عابران پیاده از تردد عرضی و توقف در سطح معابر بزرگراهی به علت سرعت وسایل نقلیه خودداری کنند تا شاهد وقوع چنین حوادثی در سطح معابر شهری نباشیم.

بیشتر بخوانیم:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.