پیدا کردن پوست مار بوآ یک‌و‌نیم متری در رودخانه! +تصاویر

پوست یک مار بوآ ۱.۵ متری در حاشیه رود تیمز پیدا شد.

به گزارش تازه‌نیوز، روز دوشنبه جیسون سندی که در گل و لای رودخانه تیمز به دنبال اقلام ارزشمند می‌گشت، پوست مار غول پیکری را پیدا کرد. این احتمال وجود دارد که این پوست توسط یک مار بوآ، رها شده باشد، گونه‌ای معروف از مارهای غیر سمی بومی آمریکای جنوبی که به پیچیدن دور شکار خود معروف است و قبل از بلعیدن کامل شکار، آن را تا حد مرگ می فشارد. خوشبختانه، حتی نوزاد انسان برای قورت داده شدن توسط این مار بسیار بزرگ است، در نتیجه حملات مرگبار این مار به انسان بسیار نادر است.

پوست مار بوا

سندی روز سه شنبه چندین عکس از یافته شگفت انگیز خود را در حساب اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «بله! دیروز من این پوست مار بزرگ را در ساحل دیدم. نمی توانستم آنچه می بینم را باور کنم. احساس می‌کردم در امتداد رودخانه آمازون هستم، نه تیمز! پشت سرم را نگاه کردم تا مطمئن شوم مار پشت سرم کمین نکرده باشد. امیدوارم این پوست مار شواهدی از زندگی مارهای بیشتری در کنار تیمز نباشد.»

پوست مار بوا

مار بوآ به عنوان یک حیوان خانگی عجیب و غریب سازش می کند، اما در بزرگسالی یک محوطه بزرگ لازم دارد. این مار در طبیعت و در خاک بریتانیا نیز یافت شده است. در سال ۲۰۲۰، یک بوآ به طول ۱.۵متر در نزدیکی پل بارنز در چیسویک، نه چندان دور از جایی که سندی در روز دوشنبه در حال قدم زدن بود، پیدا شد.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.